נשארו בחיים - נשר ניצחה

מאת בן סער | עירוני נשר משיגה ניצחון סופר חשוב על מכבי הרצליה 2:0, בשבוע הבא- מחזור סיום גורלי מול מכבי שעריים שירדה היום ליגה. איבגי: "חושב שיה לי הרבה מה לתרום לקבוצה"

מחזור אחד לפני סיום העונה נזכרו בנשר להתעורר- אולי זו גם היריבה שאיבדה עניין בליגה לאחר שכבר הבטיחה את מקומה לפני שני מחזורים אבל מה זה משנה, עירוני נשר שלא כבשה שער שדה כבר יותר מחודשיים, הבקיעה היום שניים! חלק מהשחקנים שבלטו בשבוע שעבר מול הפועל ראשל"צ, כיכבו גם היום כמו אמיר "פיצי" אבלס ששוב עלה מהספסל, אך הפעם גם בישל את שני השערים: הראשון בכדור רוחב שמצא את דיוויד גומז חופשי ברחבה וקבע 1:0, שערו השני של גומז העונה, השער השני נכבש  בדקות הסיום בכדור אותו דחק פנימה בר איבגי שגם נכנס כמחליף, כבש את שערו הראשון העונה וקבע את תוצאת המשחק 2:0.

כעת כל מה שנותר לעירוני נשר על מנת להישאר בליגה, זה לנצח את מכבי שעריים במחזור האחרון. במקרה שעירוני תפסיד ונצרת עילית תנצח, תשחק עירוני במבחנים מול קבוצה מליגה א'. ישנו גם תסריט איימים מבחינת נשר, בו הקבוצה תפסיד והפועל ירושלים תנצח בתוצאה גבוהה, תסריט כזה ישלח את נשר ישירות לליגה א'.

איבגי התראיין לחיפה ספורט ודיבר על התחושה לנצח אחרי זמן כה רב ועל מעמדו בקבוצה: " ניצחון מאוד מתוק אחרי כל כך הרבה מחזורים שבהם לא נצחנו הרגשה כיפית חוגגים היום,  וממחר כבר מתרכזים בשבוע הבא משחק לא פחות חשוב מהיום. אני חושב שיש לי הרבה מה לתרום,  במיוחד כשאעלה בהרכב ויהיו לי יותר דקות להוכיח אבל יש צוות מקצועי והוא מחליט,  אני אתן את הכל בכל משחק,  לא משנה אם אעלה משחק שלם או כמו היום ששיחקתי 5 דקות".
צילום: מתוך פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.