בן תורג'מן מועמד למכבי חיפה

מאת רובי לוי | בן תורג'מן מגנה של הפועל באר שבע מועמד להצטרף למכבי חיפה. גם שמו של הקשר שלומי אזולאי עלה. הערכה: מוניוס יוכרז במהלך השבוע הקרוב 

המגן השמאלי בן תורג'מן שקיבל אישור מקבוצתו הפועל באר שבע, מועמד להצטרף למכבי חיפה. הירוקים עשויים לפנות בעניינו להפועל באר שבע כבר השבוע. תורג'מן לא שיחק יותר מידי משחקים בעונה החולפת ובסה"כ רשם 13 משחקים באלופת המדינה. במכבי לא בונים על תורג'מן כשחקן הרכב, ואם הוא יוחתם הוא ישב על המשבצת של סאן מנחם שעתיד לעזוב, הכוונה של הירוקים היא בכל מקרה להנחית מגן שמאלי בכיר, קרוב לוודאי שאם הבאתו של אופיר דוידזאדה לא תצא לפועל, יהיה זה מגן זר. גם שמו של קשר מכבי ת"א שלומי אזולאי שהיה כבר קרוב לחתימה בעונה שעברה, עלה שוב, במכבי רוצים לראות את אזולאי לובש ירוק וצפויים לפתוח במו"מ על השחקן מול מכבי ת"א.
צילום: מנהלת הליגה.
המנהל המקצועי המיועד של הקבוצה, טוני מוניוס, צפוי להיות מוכרז באופן רשמי במהלך השבוע הקרוב. הספרדי צריך לסיים את המחוייבות לקבוצתו חטאפה. במכבי דואגים להזכיר כל הזמן שהמאמן גיא לוזון והמנהל המקצועי המיועד עומדים ועובדים בקשר כל העת בנושא שחקני הרכש. בנושא המגן האוסטרי פלוריין קליין הדברים עדיין לא ברורים, ישנו סיכום מול השחקן אך נדמה כי המנהל המקצועי ביקש להשהות את החתמת השחקן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.