הפועל: פניירו עזב, אדילסון באהיה בדרך

מאת רובי לוי | ברונו פניירו עוזב את הפועל חיפה וחוזר לקבוצתו הקודמת בליגה ההודית. בהפועל רוצים את הרוש בשער. אדילסון באהיה: "אני משוחרר מהפועל חיפה" 

ברונו פניירו בלמה של הפועל חיפה בעונה שעברה, לא חכה לקבוצתו וסיכם בקבוצת גואה מהליגה ההודית, לפניירו זו תהיה קדנציה שנייה בקבוצה ההודית לאחר ששיחק בעבר במדיה. כפי הנראה בכל מקרה בהפועל לא התכוונו לחדש את החוזה של הבלם, זאת לאחר שהשבוע חתם בקבוצה הבלם הרומני הבינלאומי גבריאל תאמאש, ואמש הודיעה הפועל חיפה שהבלם ניסו קפליטו חתם על חוזה חדש בקבוצה לעונה נוספת. אדילסון באהיה הזר הנוסף שנמצא בסימן שאלה, שוחח עם יואב כץ אך טרם קיבל תשובה בעניינו ולכן מבחינתו הוא משוחרר מהפועל חיפה.

אדילסון באהיה אמר לחיפה ספורט: "שוחחתי עם יואב כץ ולא קיבלתי ממנו תשובות ברורות, לכן מבחינתי אני משוחרר מהפועל חיפה, יש לי הצעות מקבוצות בליגת העל ואחליט בקרוב מה לעשות".
צילום: מנהלת ליגת העל.
כעת בהפועל עושים מאמצים לסגור את עמדת השוער. השם המועדף על ניר קלינגר הוא זה של שוער הפועל תל אביב בעונה שעברה, אריאל הרוש. לשוער ישנה הצעה מהליגה הקפריסאית לגביה הוא מתלבט, אך מצד שני בליגת העל אין לו יותר מידי הצעות. בהפועל מוכנים להציע להרוש חוזה גבוה בקנה מידה של האדומים, על מנת להפוך אותו לשוער הקבוצה.
  

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.