"ממן הוא סמל מאמין שישאר"

מאת אבירן אסולין | בראיון ל-Fansee, התייחס ניר קלינגר, להכנות הקבוצה לעונה החדשה, גורל הסגל וכיצד הוא וקברניטי המועדון מתכוונים להחזיר את הקהל האדום למגרשים. "נעמיד קבוצה טובה והקהל יבוא" 

קלינגר נשאל בעניינו של הבלם הרומני, גבריאל תמאש ועברו הבעייתי ואמר: "אצלנו תמיד מתמקדים ברע ולא בטוב, אני עוקב אחריו כבר תקופה לא קצרה, קשה מאוד להביא שחקן עם רקורד כזה לארץ. בשנתיים האחרונות הוא שיחק כמעט לאורך כל העונה, מדובר בבחור מאוד רציני, אם הוא טעה לפני כמה שנים זה לא אומר שזה מה שיהיה גם עכשיו. לדעתי הוא יהיה הצלחה מאוד גדולה, אבל ימים יגידו."
קלינגר נשאל גם על סעיף ההתנהגות שהוכנס לחוזהו עקב עברו הבעייתי והתמכרותו לאלכוהול של תמאש: "הסעיף הזה הוא לא מיוחד, כל שחקני הקבוצה חתומים עליו בכפוף לקוד האתי שהנחלנו במועדון. הוא לא שונה."

קלינגר נדרש לגורלו המקצועי  של השחקן אולי הכי משמעותי של הקבוצה העונה, חנן ממן: "מבחינתי חנן הוא סמל, אנחנו עובדים קשה מאוד כדי שהוא ימשיך איתנו גם לשנים הבאות ולא רק לעונה הקרובה. אני מאמין שבסוף נמצא את הנוסחה כדי שזה יקרה."
על הגישושים בעניין אריאל הרוש אמר קלינגר: "יש דיבורים, אני לא איכנס לסכומים אבל זה עדיין לא הבשיל לכדי שום דבר ממשי, שום דבר לא סגור. אנחנו לא ממהרים, השוק לא רווי בשחקנים וצריך לדעת לבחור בקפידה כדי לא ליפול ברכש."

קלינגר נשאל על מעמדו המקצועי של שחקנה הזר של הקבוצה, אדילסון בהייה, שמעמדו לא ברור ואמר: "כרגע אין שום חדש בעניינו, אנחנו מחפשים שחקן כנף ועדיין לא התקבלה החלטה מי זה יהיה."

לגבי אושרי רואש אמר קלינגר: "גם לגבי אושרי לא התקבלה החלטה, נשב בימים הקרובים בצורה מסודרת עם יואב והשחקן עצמו ונראה לאן הדברים הולכים ולא נעשה זאת דרך התקשורת." 

צילום: דוברות הפועל חיפה.
קלינגר התייחס גם למעמדו של שלומי ארבייטמן שהגיע לקבוצה בקול תרועה רמה: "עדיין לא דיברנו עם שלומי, מבחינתי יש שחקנים שהייתי מאוד רוצה לקדם ואני חושב שיש להם מקום בהפועל חיפה, כמו ענר שכטר, עידן גולן ובטח מקסים פלקושצ'נקו, אין לנו לחץ בעמדה הזאת. אני מקווה מאוד שהם יהיו חלק מהפועל חיפה בעונה הקרובה."

קלינגר נשאל אודות הסוגייה אולי הכואבת ביותר של המועדון, נטישת האוהדים בשנים האחרונות: "אני לא חושב שיש נטישה, זה לא נכון לקרוא לזה ככה. נכון שמגיעים פחות אוהדים, אנחנו עובדים בכל מיני מישורים כדי לגרום לקהל להגיע. יש להפועל חיפה קהל טוב. אם נעמיד קבוצה טובה הקהל יבוא".

קלינגר דיבר גם על מעמדו שלו בתור מאמן חדש ישן למרות הספקולציות שהיו על מינויו למנג'ר: "כל הנושא הזה של מנהל מקצועי מאבד קצת מכל המומנטום בכדוגל שלנו לצערי. זו המציאות ואני עושה את זה באהבה, אני אוהב לאמן, אימנתי באהבה גדולה את הפועל חיפה כשקראו לי בעונה הקודמת."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.