הירוקים רוצים פיינלפור

מאת מערכת האתר | היכל הספורט ברוממה צפוי להיות מלא - נותרו פחות מ-700 כרטיסים למשחק ביום ראשון. רחימי: "נמשיך להיות אגרסיביים" 

מכבי "הנטר חיפה תארח מחר (ראשון, 21:00) את הפועל חולון למשחק על כל הקופה. ניצחון ירוק שווה פיינל פור. התרגשות רבה נרשמת בקרב אוהדי מכבי הקבוצה, ולקראת המשחק הרביעי במסגרת הפלייאוף, נותרו פחות מ-700 כרטיסים למשחק והערכות הן שהיכל הספורט ברוממה יהיה מלא. במועדון אומרים כי: "השחקנים דרוכים, הם מבינים שאפשר לעשות את זה, אך מצד שני מבינים שזה הולך להיות קשה, מכיוון שחולון קבוצה טובה מאוד".

כזכור במשחק האחרון ניצחו הירוקים בתוצאה 78:77, זאת לאחר שהובילה כבר ב-14 נקודות כשתי דקות לסיום המשחק, אך ביצעו המון טעויות שכמעט ועזרו לחולון לנצח את המשחק. בעקבות הניצחון נטלו הירוקים את הביתיות מחולון והם מובילים בסדרה 2:1, וכאמור ניצחון מחר שווה לירוקים ניצחון בסדרה כולה, ומקום בפיינלפור.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "עשינו צעד חשוב במשחק 3 עם ניצחון החוץ בחולון. אנחנו מתכוונים להמשיך ולשחק אגרסיבי כמו ששיחקנו עד לשלב זה".

עוז בלייזר שחקן הקבוצה אמר: "אנחנו חוזרים הביתה ורוצים לסיים את הסדרה. זה לא יהיה קל מול חולון, שהיא קבוצה חזקה, עם המון כלים. נצטרך להביא את האגרסיביות שהבאנו בשלושת המשחקים הקודמים ואני בטוח שהקהל הירוק ידחוף אותנו קדימה".
צילום: מנהלת ליגת העל.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.