קשר בולגרי מועמד למכבי חיפה

מאת רובי לוי | מכבי חיפה העבריה הגישה הצעה רשמית לקשר הבולגרי קוסטדינוב. מזרחי קרוב להצטרפות. לחץ בקבוצה לצרף את גדי קינדה 

מכבי חיפה הגישה הצעה רשמית לקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב. הבולגרי בן ה-26 שיחק בעונה החולפת בלבסקי סופיה הבולגרית. לקוסטדינוב ארבע הופעות בנבחרת הבוגרת של בולגריה ובמשחק האחרון מול בלארוס כבש את שער הבכורה שלו בנבחרת. קוסטדינוב משחק בתפקיד הקשר האחורי אך יכול לשחק גם כקשר מרכזי, בעונה החולפת הופיע ב-20 משחקים בשורות לבסקי סופיה וכבש ארבעה שערים בעיקר מעמדת הקשר האחורי. לקשר ישנן הצעות גם מהליגה השנייה באיטליה ועל פי פירסומים מספר קבוצות העבירו הצעות לשחקן גם הן. השחקן נוטה להעדיף את הצעת מכבי חיפה על פני ההצעות של האיטלקיות.

אופיר מזרחי כפי שכבר פורסם בדרך לחתימה בקבוצה, בין הקבוצה לשחקן ישנן סיכומים וכעת יש לפתור את המחלוקות מול עירוני קריית שמונה, הערכות הן כי הפערים ניתנים לגישור ומזרחי יהיה שחקן מכבי חיפה בימים הקרובים. שחקן נוסף אותו מאוד רוצים לראות לובש ירוק, הוא גדי קינדה, בין ראשי מכבי חיפה למ.ס אשדוד מתנהל מו"מ בשבועות האחרונים, לוזון לוחץ לצרף את קינדה אך כרגע הדרישות של אשדוד גבוהות עבור מכבי חיפה, הירוקים מוכנים לשלם על השחקן מיליון אירו בעוד האשדודים דורשים כפול. אם מ.ס אשדוד תפחית בדרישותיה יתכן והמהלך יצא לפועל.
צפו בביצועי גירוגי קוסטדינוב:


כ
עעיחיחעיח


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.