חומר אסור בדמו של לאלה - שמכחיש

מאת רובי לוי | בדמו של שחקן הפועל חיפה מהארן לאלה נמצאו חומרים אסורים. הפועל חיפה מגבה את השחקן, שמכחיש כל קשר: "מעולם לא השתמשתי בחומרים אסורים", הקשר רוסלן ברסקי הצטרף לקבוצה 

חדשות לא טובות להמהארן לאלה ולהפועל חיפה. התאחדות לכדורגל הודיעה כי בבדיקה שנערכה לשחקן, נמצא בדמו חומר אסור. כאמור לאחר המשחק מול הפועל כפר סבא בוצע לשחקן בדיקה וכעת הממצאים מגלים כי בדמו נמצא חומר אסור.

השחקן עצמו הגיב לאירוע ואמר: "מעולם לא השתמשתי בחומרים אסורים ואני בטוח שבקרוב יתברר שמדובר בטעות ובסערה בכוס תה. אני מתכוון להילחם על חפותי ועל שמי הטוב ולשחק עוד הרבה שנים כדורגל. מודה לאוהדים הרבים מכל רחבי הארץ בכלל ושל הפועל חיפה בפרט על התמיכה ומקווה בקרוב להחזיר להם על המגרש".

בהפועל חיפה מגבים את השחקן ובהודעה רשמית אמרו: "מהראן ללה קפטן הקבוצה הוא ספורטאי למופת, סמל לדו קיום ומודל לחיקוי לבני הנוער. אנו מאמינים שנפלה טעות ואין למהראן כל קשר מסוג שהוא לשימוש בחומרים אסורים."

מההתאחדות לכדורגל נמסר כי:
“במסגרת בדיקה למציאת חומרים אסורים שערכה ההתאחדות לכדורגל ביום ה-13.5.2017 במשחק בין הפועל כפר סבא והפועל חיפה, נמצאו חומרים אסורים במבחנה שסיפק שחקן הפועל חיפה מהראן לאלה. הודעה בעניין נמסרה למועדון ולשחקן, והעניין הועבר לטיפולם של יועמ”ש ההתאחדות, עו”ד אפרים ברק, ותובע ההתאחדות, עו״ד ניר רשף”.

ובתוך כך, הודיעה היום הפועל חיפה על החתמתו של רוסלן ברסקי, ברסקי בן ה25 גדל במכבי תל אביב ושיחק עונה אחת גם בבני יהודה ובשתי העונות החולפות שיחק בביתר תל אביב/רמלה מהליגה הלאומית וכבש שישה שערים ב69 משחקים.
הבעלים יואב כץ איחל לברסקי בהצלחה לאחר החתימה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.