הפועל רובי: אוחיון נפרד, שליזינגר חתם

מאת בן סער |הקפטן יוני אוחיון עזב את הפועל רובי שפירא וחתם אצל המלאבסים, אור שליזנגר ממשיך לעוד עונה ועומר בוארון עדיין בוחן: "הכל פתוח"

יום עמוס באירועים עבר במועדון הפועל רובי שפירא חיפה- בלם וקפטן הקבוצה יוני אוחיון עזב וחתם הבוקר בהפועל פ"ת מהליגה הלאומית. אוחיון, שהיה שחקן מוביל בהגנה ובקבוצה בכלל, השתתף בכל משחקי הליגה(29) וכבש שני שערים העונה. בשביל הבלם זוהי קפיצת מדרגה לליגה בכירה יותר וקבוצה עם עבר מפואר ושאיפות לחזור ביום מן הימים לליגת העל בה הייתה רוב השנים" .

מדוברות המועדון נמסר: "הפועל "רובי שפירא" חיפה נפרדת הבוקר מקפטן הקבוצה בעונה האחרונה, יוני אוחיון. במהלך השבועות האחרונים התקיימו מגעים ממושכים במטרה להשאיר את יוני לעונה נוספת, אך בסופו של דבר הוא בחר להגשים חלום ולחתום בקבוצה מהליגה הלאומית, בה ישחק בעונה הקרובה לראשונה בקריירה. אנו מודים ליוני על עונה נהדרת הן מקצועית והן חברתית, על מנהיגות שקטה בקו האחורי ועל לב גדול. היית קפטן בדיוק כמו שקפטן צריך להיות בהפועל שלנו. המון הצלחה בהמשך".

השחקן הנרגש העלה בהמשך  פוסט בפייסבוק:" אני רוצה להודות להפועל "רובי שפירא" חיפה על עונה מדהימה, לצוות המקצועי ולחבריי ההנהלה שעשו מאמצים רבים להשאיר אותי במועדון. החלטתי למצות עד תום את הקריירה ולפניי אתגר גדול לשחק במועדון עם שאיפות להתמודד בצמרת הליגה לאומית. אני בטוח שהפועל "רובי שפירא" חיפה תמשיך באותה הדרך ותשיג את מטרותיה. תודה אחרונה לקהל המדהים שתמך לאורך כל העונה, אין כמוכם!".

אחר הצהריים חתם המגן הימני אור שלזינגר לעונה נוספת, בעונה החולפת שותף שלזינגר ב-28 משחקי ליגה, בכולם כשחקן הרכב. המגן פרסם תגובה בעמוד הקבוצה בפייסבוק: "מבחינתי החתימה בהפועל רובי שפירא חיפה הייתה טבעית ומתבקשת. מועדון מדהים עם שאיפות וראייה ארוכת טווח. מחכה כבר לשריקת הפתיחה לשמוע את שירת הקהל האדיר הזה ולעלות לטרוף את הדשא. נשארתי כדי להצליח! יאללה הפועל".

שמעון הרוש הצפוי לעזוב לליגה הלאומית מושך התעניינות מלא מעט קבוצות וביניהן עירוני נשר, מהנהלת נשר נמסר לחיפה ספורט: "שמעון הרוש זה שם שבהחלט מעניין אותנו ואף דיברנו איתו לפני חודש בערך,  אבל כרגע, ההכנות לעונה עדיין מוקפאות ולכן אין התקדמות כרגע".

עתידו של החלוץ עומר בוארון עדיין לברור כאשר הוא בודק הצעות ממספר קבוצות בליגה א' והליגה הלאומית כאשר הקבוצה האחרונה שהצטרפה למירוץ אחריו אתמול היא עירוני טבריה.

בוארון התראיין לחיפה ספורט: "יש הצעות מכמה קבוצות מהליגה הלאומית,  בודקים מה הכי טוב בשבילי ואיפה אני אשחק ונחליט אני והסוכן, הכל פתוח, אני כרגע לא חתום בשום מקום, אבדוק את האופציות מהלאומית ואם לא יצא לפועל,  אשב עם הפועל רובי ונחליט".
שליזינגר נשאר. צילום: דוברות הפועל רובי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.