בוזורגי קרוב להפועל רובי

מאת בן סער | החלוץ אלון בוזורגי קרוב לחתימה בהפועל רובי שפירא שהחתימה גם את שלו ברוור ונתן נודלמן

בהפועל רובי לא נחים על זרי הדפנה וללא ספק סוף השבוע האחרון הוא אחד הפעילים שידעה הקבוצה בתקופות חלון ההעברות. לחיפה ספורט נודע שהקבוצה קרובה לצרף לשורותיה את אחד החלוצים הלוהטים בליגה א', אלון בוזורגי, לחיפה ספורט נודע כי עם השחקן הושג סיכום וכעת הכדור במגרש של השחקן. בהפועל רובי מחכים לתשובה חיובית ממנו. הערכות הן שאם השחקן לא ימצא קבוצה בליגה הלאומית, הוא יצטרף להפועל רובי. בוזורגי, שיחק בעונה החולפת במכבי צור שלום בליגה א' צפון בה כבש 14 שערים והוסיף עוד אחד בגביע. בוזורגי ידוע כאחד שחוגג עם מסיכה של ספיידרמן לאחר שהוא כובש שער.

מהפועל רובי שפירא נמסר בתגובה: "אנחנו לא נוהגים להתייחס למו"מ שמתנהלים אם מתנהלים, לספקולציות עיתונאיות או לשמועות. כשיהיו דברים מסוכמים עם שחקנים כאלו ואחרים, נדאג לעדכן בצינורות המקובלים, כפי שאנחנו עושים תמיד".

בנוסף, ביממה האחרונה החתימה הפועל רובי שפירא עוד שני שחקנים: המגן השמאלי שלו ברוור ששיחק במכבי קריית אתא חתם בקבוצה ולמעשה יהיה המחליף של שמעון הרוש בעמדה זו.

ברוור, רשם תגובה בעמוד הפייסבוק של הקבוצה לאחר חתימתו: "אין מאושר ממני לחתום היום על חוזה במועדון הכי גדול בליגה א' עם הקהל הכי טוב ללא שום ספק. ברצוני להדגיש שמבחינתי נעשתה טעות שנה שעברה, וראיתי את הפרויקט הנפלא הזה מהצד, ולא חוויתי חלק מהדבר הענק הזה שהוא בעיקר בזכותכם האוהדים. אין שמח ממני שנתנה לי ההזדמנות השנה לחזור ולהשיג את המטרות שמגיע למועדון הזה, מאחל לכולנו בהצלחה ויאללה הפועל".

גם נתן נודלמן, ששיחק העונה עם בוזורגי, חתם אתמול בקבוצה, נודלמן הוא קשר ובוגר מחלקת הנוער של הפועל חיפה. כבש בעונה החולפת 7 שערי ליגה והוסיף עוד שניים בגביע. השחקן הגיב לעמוד הקבוצה במעמד החתימה: "שמח לחתום בהפועל רובי שפירא חיפה, מבטיח לתת מעצמי מעל ומעבר להצלחת הקבוצה. מעבר להכל זו סגירת מעגל בשבילי ואני מאושר מאוד!".
ספיידרמן. בקרוב בהפועל רובי? צילום: פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.