עמית אמזלג נשאר בעירוני נשר

מאת בן סער | עמית אמזלג חתם לעונה נוספת בעירוני נשר, בקבוצה עדיין שוררת אי ודאות לגבי התקציב ואיזה סגל יעמוד בעונה הבאה. אמזלג: "בנשר תהיה קבוצה מצוינת".

בעירוני נשר עוד לא סגורים ל התקציב לעונה הבאה, עוד לא מונה מאמן ועדיין אין סגל באופק אך החתמה אחת בוצעה היום- הקשר עמית אמזלג שהיה אחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה, ימשיך לעונה נוספת. אמזלג(23), אמנם לא כבש בעונה החולפת אך בישל מספר שערים, היה דומיננטי ברוב המשחקים וללא ספק, אחד משחקני הנשמה של הקבוצה וחביבי הקהל.

אמזלג בתגובה לחיפה ספורט:" מה שגרם לי לחתום בקבוצה זה העובדה ששיחקתי פה כבר עונה ונהנתי מכל רגע, אחרי זמן ארוך אפשר להגיע שכל הצדדים הגיעו להבנות ואין טעם לבזבז זמן ולכן חתמנו על החוזה. האמת שכיף לראות שבונים סביבי את הקבוצה ואני מרוצה מזה מאוד, למרות מה שנראה כרגע כלפי חוץ, המועדון עובד מאחורי הקלעים ואני יכול להבטיח שלנשר תהיה קבוצה מצוינת."

מהנהלת נשר נמסר לחיפה ספורט: "השארת אמזלג בקבוצה הייתה אחת המטרות שלנו בגלל העונה הטובה שנתן, שחקן עם לב גדול ועוד יותר בגלל שהתאקלם פה מהר גם חברתית והתחבר למקום כמו שחקן בית ששיחק פה הרבה שנים. מאחלים לו בהצלחה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.