נג'וקו צפוי להצטרף להפועל

מאת קובי לוי | הפועל חיפה תאמאש הבלם נחת. נג'וקו מקריית שמונה על הכוונת. מחכים לקלינגר שישוב מחופשה, ששולח מסר לאוהדים 

בהפועל חיפה מתקשים לפי שעה לבנות סגל. אדילסון בהייה גם לא יהיה בקבוצה, זאת לאחר שכבר יצאה הודעת רשמית כי הקשר ימשיך. כעת במועדון האדום מנסים לסכם עם ג'ייקוב נג'וקו שחקנה של עירוני קריית שמונה, הערכות הן כי הניגרי בן ה-20 כבר סיכם בקבוצה וממתין אישור מבעלי קריית שמונה איזי שרצקי. ביום ראשון תפתח הפועל חיפה את אימוניה באופן רשמי יחד עם שחקני הרכש רן קדוש, רוסלן ברסקי וגבריאל תמאש שנחת הישראל היום (שישי) והתקבל על ידי מנהל הקבוצה יעקב בן חור ואיש המשק אלברט טל שיר.
במועדון מבינים שמכבי תל אביב לא בונה על דור פרץ ותעשה הכל על מנת להשיבו לעונה נוספת באדום. בקבוצה ממתינים להגעתו של ניר קלינגר מחופשה פרטית, זאת על מנת לקדם צירוף שחקנים נוספים לסגל.
צילום: דוברות הפועל חיפה.
גם מהראן לאלה שבדמו נתפסו חומרים אסורים נמצא בספק גדול לעונה הזאת. בדיון שהתקיים בעניינו נקבע כי לפחות בשבועות הקרובים השחקן יושהה מפעילות על לדיון נוסף בעניינו.

האדומים החלו השבוע את מכירת המנויים, המחירים ליציע המזרחי הוזלו באמצעות מבצע אב ובן, או סב ונכד ב-1000 שקלים לעומת 1100 בשנה שעברה. מחיר מנוי ליציע המזרחי היינו 550 שקלים. מחירי המנויים ליציע הכסף נותרו ללא שינוי זו השנה הרביעית: 900 שקלים למבוגר ו-700 לנשים וילדים. המנוי כולל כניסה חופשית למשחקי גביע הטוטו ובהם הדרבי החיפאי אותו תארח הקבוצה העונה.

המאמן ניר קלינגר ביקש להעביר מסר דרך עמוד הפייסבוק של המועדון: "אני מבקש לעדכן אתכם ישירות ולא דרך התקשורת על כך שהקבוצה נבנית לקראת העונה הקרובה בצורה שקולה ועניינית בכל עמדה ועמדה תוך בחינת שחקנים לעומק ולא על פי ״יוטיוב״. כמו כן המטרה שלי כמאמן היא להשאיר מקום ראוי לצעירים שלנו ולא למלא את הסגל בצורה שהצעירים ייחסמו. נכון שעמדת השוער עדיין פתוחה, אבל גם היא תיסגר בקרוב בצורה הכי טובה שיש והעובדה שהחתמנו את רן קדוש נותנת לי שקט למצוא שוער מעולה לקבוצה. כמו כן נתחזק בעוד שחקן הגנה זר וחלוץ /כנף זר שיתאימו לנו גם מקצועית ואישיותית. בימים הקרובים יהיו התפתחויות בעניין."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.