ברוך ממן: "אם צריך נלך לבוררות"

מאת מערכת האתר | בראיון ל-fansee מדבר ברוך ממן אביו של חנן ממן, על בנו ועל עתידו בהפועל חיפה. "לוקחים אותו מובן מאליו", "חנן יגיע לארץ ונחליט מה לעשות"

בראיון ל-fansee הבית של האוהדים, יורה אביו של חנן ממן - ברוך ממן, ולא שולל אפשרות של לגשת אפילו לבוררות מול הפועל חיפה, במטרה לשחרורו מהקבוצה.

האם העונה הזאת תהיה קפיצת המדרגה של חנן?
"הרבה אנשים אמרו "זאת השנה" אבל אני עדיין חושב שזאת לא השנה. אני מעריך מניסיון אישי שגילאים 27-30 הם הטובים ביותר לכדורגלנים והכי חשוב חנן החליט שהוא ינהל את העניין מה שלא קרה לו בעבר."

מה הכוונה?
"שהוא ייקח את האחריות על עצמו ויעשה יותר דברים בלי להתבייש ולזוז הצדה למרות שגם היום כשמבקשים ממנו דברים במגרש הוא די נותן לאחרים להתבטא ולכן אני חושב שהוא מאוד מוערך על ידי חברים שחקנים ומאמנים אבל צריך לקחת יותר אחריות כי ככל שהוא ייגע יותר בכדור ההצלחה של הפועל חיפה תהיה גדולה יותר.  הוא היה מאוד דומיננטי העונה. זה שינוי שקרה בו בשנה האחרונה, זה בגלל האישיות שלו. הוא לא מוכן לדרוך על הרגליים של אחרים."

איפה צריך לשחק בעונה הבאה לדעתך?
"הייתי רוצה לראות אותו וגם הוא רוצה לראות את עצמו בקבוצה מובילה, אני לא רוצה לפגוע בהפועל חיפה אבל שם יש איזושהי תחושה של מובן מאליו. נכון שאין דיבורים וקשקושים כמו שחקנים אחרים אבל זה לא מובן מאליו שחנן יישאר בהפועל חיפה, האופציה שמימשו היא אופציה של יציאה שנרשה רק בתחילת החוזה היות ואיזשהו קקיון (לא דודו דהאן אלא מישהו שעבד אצלו) ואני לא הייתי מעורב עשה טעות בתאריכים. אתה יודע אומרים שכשעושים טעות עליה ויכול להיות שנשלם עליה וזה יכול לעלות אלפי או עשרות אלפי דולרים. אני חושב שיש ניצול לא הוגן מהצד השני שהם יודעים שההסכם הוא תופס לגבי כל שנה ועכשיו באים ואמרים "זה רשום ואנחנו מתייחסים למה שכתוב" וזה יכול להגיע גם לבוררות והשכל הישר ינצח."
צילום: דוברות הפועל חיפה.

היו לכם כבר פגישות עם קבוצות אחרות?
"הוא היה גם בב"ש ובעוד מקום ואני ישבתי עם עוד כמה אנשים ויש איזושהי בעיתיות אבל זה יכול להתהפך. אם אנחנו נחליט וביקשו מאתנו להגיש הצעה, הגשנו אותה לפני חודש ועדיין לא קיבלנו תשובה. חנן יגיע תוך יום יומיים לארץ ואנחנו נשב ונחליט מה לעשות."

לגבי מכבי חיפה?
"הייתה התעניינות מצד גורם בכיר במכבי חיפה. אני חושב שאם יש קבוצה שצריכה שחקן בדוגמא שלו והרמה שלו זו מכבי חיפה. אני חושב שכשאתה פייר עם קבוצה והיא נותנת לך להתבטא אתה חייב קודם כל במקרה הזה הפועל חיפה לתת לה את זכות הראשונים. לחנן יש חוזה והוא צריך לעמוד בו אני אומר רק כשלוקחים איזשהו סעיף ועושים ממנו, זה רק לחצי שנה בינואר זה יכול להשתנות ולכן צריכים לשבת פה אנשים עם ראש פתוח. כל מה שאומרים בתקשורת "המנהיג שלנו" צריך לבוא גם לידי ביטוי. מכבי חיפה זקוקה לתפקיד של חנן יותר מאשר חנן זקוק למכבי חיפה ואני לא רוצה לפגוע. טעינו בהסכם עם הסעיף הזה, עכשיו הם אומרים שזה לא רשום ואנחנו מתייחסים כאילו "הוא שלנו" אבל הוא לא שלכם הוא בא רק לשלוש שנים. מקווה שהכל יסתדר."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.