ורגאס: "רוצה להמשיך במכבי חיפה"

מאת טל גורן | בראיון שנתן בונצואלה אומר גרגורי ורגאס: "אני רוצה להמשיך במכבי חיפה"

סיום עונה חלומית של הירוקים, הסתיימה ביום חמישי האחרון עם טעם מעט מר לאחר הפסד בגמר הפיינל פור להפועל ירושלים 83-76. למרות זאת אי אפשר להמעיט בערכה של העונה הירוקה שכללה לא מעט עליות ומורדות.

אחד השחקנים שאחראי לשינוי הגדול בקבוצה לקראת סיום העונה היה הרכז מונצואלה גרגורי ורגאס שהתראיין לאחר הגמר במולדתו.

ורגאס התייחס לעונה החולפת: "בסופו של דבר היתה לנו עונה טובה מאד, כי למרות שסיימנו במקום השמיני הצלחנו להיות הראשונים שמגיעים לגמר ולעשות היסטוריה, ניצחנו את המדורגת הראשונה הפועל חולון, וגם את מכבי ת''א." אמר הרכז ששיחק העונה במדים הירוקים 21 משחקים זכה בתואר שחקן ההגנה של העונה, ורשם שורה סטטיסטית מרשימה שכללה 15.5 נקודות, 6.8 אסיסטים ו-4.8 ריבאונדים במומצע למשחק.

ורגאס התייחס לתקופה שבה הגיעה לקבוצה: "הגעתי בסיבוב השני של הליגה, והיינו בתקופה לא טובה של הרבה פציעות וזה קצת השפיע על התוצאות שלנו".

עוד הוסיף השחקן: "חזרתי לישראל למרות הצעות אחרות שהיו לי כי הכרתי את הליגה והיו סבלניים איתי לאורך כל הדרך".

ורגאס שחזר באמצע העונה למכבי חיפה לאחר תקופה לא מוצלחת בנאנסי הצרפתית לא הסתיר את שאיפתו להישאר גם בעונה הבאה בירוק. "הייתי רוצה לחזור גם בעונה הבאה, אני אשב עם הסוכן שלי ואקח החלטה, אני אוהב את ישראל, חיפה מזכירה לי את פוארטה לה קרוז, עם חופים ומזג אוויר חם, כאן גם נולד הבן הבכור שלי, מאד נוח לנו בישראל."
צילום: מנהלת ליגת העל.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.