הפועל רובי: הרוש לא ימשיך

מאת בן סער | שמעון הרוש ועומר בוארון מבוקשים בליגה הלאומית וצפויים לעזוב את הפועל רובי שפירא. שלזינגר ובראון מתנדנדים. הפועל עובדת בשקט יחסי ומנסה לבנות את הסגל 

בהפועל רובי עובדים במרץ לקראת העונה הבאה. לאחר שכבר הבטיחה את עמדת השוער (חיים זיסקינד) והאריכה חוזה לשני קשרים (גדי מלסה ודניאל ברק) וחלוץ (שלומי בן-עשור). מעוניינים בקבוצה לסגור גם עם הקפטן יוני אוחיון, אור שלזינגר, תאמר אחמד, סאמר ווהאב, סעיד דיאב ונועם בראון.

לא מעט שחקנים מעוררים עניין בליגות בכירות יותר והם ממתינים להתפתחויות, לפחות כרגע הפועל רובי בהמתנה לגביהם. שמעון הרוש המגן השמאלי ואחד השחקנים המובילים בקבוצה, צפוי לעזוב וכפי הנראה במועדון מבינים כי לא יוכלו להשאיר את המגן עונה נוספת. הרוש צפוי לעבור לקבוצה בליגה בכירה כאשר השם החם שעלה בשבוע האחרון הוא של הפועל עכו העולה הטרייה לליגת העל, בינתיים התנהלו שיחות עם השחקן אך כרגע, לא נרשמה התפתחות בנושא.  גם עם עומר בוארון צפויים קשיים, חלוצה הלוהט של האדומים בעיקר בסיבוב השני של העונה, מבוקש בלא מעט קבוצות, הן בליגה א' והן בלאומית.

שניים משחקני הקבוצה שעוד לא הבטיחו את מקומם, נעם בראון ואור שלזינגר התראיינו לחיפה ספורט ועדכנו לגבי מצבם הנוכחי כרגע. שלזינגר סיפר כי: " ישבתי עם הקבוצה אך כרגע אין התקדמות, המו"מ תקוע. דיברו איתי מקבוצות נוספות אבל כרגע אני מחכה". נעם בראון אמר לחיפה ספורט: "פנו אלי כמה קבוצות ואני עדיין לא יודע, רובי זה מועדון מצוין וניראה איך יתקדם".
צילום: אליעד לירון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.