שלומי בן עשור ממשיך בהפועל רובי

מאת בן סער | חלוץ הפועל רובי שפירא שלומי בן עשור, חתם לעונה נוספת במועדון החיפאי. מלך שערי הקבוצה בעונה שעברה (13) חתם לעונה אחת וימשיך להנהיג את החוד, בן עשור:" נשאר להשלים את המטרה לעלות ליגה" - גדי מלסה מתרחק

חרף ידיעות בשבועות האחרונים על מצבו בקבוצה ומו"מ עם קבוצות מהלאומית ביניהן קבוצתו לשעבר עירוני נשר, חתם היום החלוץ שלומי בן עשור לעונה אחת ובכך אמור להמשיך את עונתו השנייה במועדון. מדוברות המועדון נרשם שלאחר החתימה ביקש השחקן להעביר מסר לאוהדי הקבוצה: "למרות שקיבלתי פניות רבות ביניהן מהליגה הלאומית, החלטתי בלב שלם להישאר בקבוצה על מנת להשלים את המטרה לשמה הגעתי בעונה שעברה והיא עליה לליגה הלאומית. אני כבר לא יכול לחכות למפגש אתכם באימון הפתיחה ומקווה שתהיה לנו עונה מוצלחת.

למערכת האתר חיפה ספורט נודע כי, העברתו של השחקן לעירוני נשר נפלה מכיוון שהדרישות של השחקן היו גבוהות מידי ובנשר ויתרו על השחקן. עד אתמול התקיימו שיחות בין נציגי השחקן לעירוני נשר.

בכך, מצטרף השחקן לקשר דניאל ברק, שגם ממשיך לעוד עונה ולחיים זיסקינד השוער, שבהטיחו את מקומם בקבוצה לעונה הבאה-עדיין, ישנם לא מעט שחקנים בקבוצה שאמורים לחדש חוזה ועוד לא חתמו.

הקשר המצוין גדי מלסה, טרם סיכם בקבוצה וכפי הנראה בימים הקרובים תהיינה התפתחויות בעניינו, לשחקן ביקוש בליגה הלאומית. לא מן הנמנע שהשחקן לא ישחק במדי הפועל רובי שפירא בעונה הקרובה.
צילום: דוברות הפועל רובי שפירא.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.