רשמית - קוסטדינוב חתם במכבי חיפה

מאת טל גורן | מכבי חיפה מאשרת, גיורגי קוסטדינוב חתם בקבוצה ויצטרף בימים הקרובים לפתיחת האימונים. לקשר בן ה-26 תהיה זו העונה הראשונה מחוץ לגבולות בולגריה. קוסטדינוב: "נשיג מה שנרצה" 

עכשיו זה רשמי מכבי חיפה מודיעה כי הקשר הבולגרי גיורגי קוסטדינוב חתם בקבוצה לשנתיים הקרובות. הקשר הבולגרי בן ה-26 (יהיה בספטמבר בן 27) גדל בנאפטקס בורגס הקטנה במדיה שיחק עונה אחת עם 10 משחקים. עונה לאחר מכן עבר לקבוצת צ'ורנומרטס פומוריה במדיה שיחק 50 משחקים וכבש 3 שערים. לאחר מכן עשה קוסטדינוב את המעבר הגדול בקריירה שלו כאשר עבר ללודגורטס רזגארד במדיה של האלופה הבולגרית הוא זכה בדאבל ואליפות בשנה וחצי שלו שם, אך לא רשם הרבה הופעות כאשר הופיע בסה''כ ב12 משחקים בכל המסגרות ורשם 2 כיבושים.

לאחר מכן עבר לבירואה סטארה זאגורה במדיה כבש 8 שערים ב50 משחקים בכל המסגרות. ממנה עבר לתחנה האחרונה בקריירה שלו לבסקי סופיה הקבוצה הגדולה בבולגריה בה סיים חוזה של שנתיים,במדיה רשם 53 משחקים,כבש 8 שערים ובישל 6 נוספים.

קוסטדינוב הוא שחקן מגוון שיכול לתפקד ב3 עמדות-הקשר האחורי,הקשר המרכזי וגם בעמדת הקשר ההתקפי מתחת לחלוץ,למרות שמדובר בשחקן בעל סגנון משחק פיזי ונוקשה (19 צהובים רק בשנתיים האחרונות) מספריו לאורך הקריירה 21 שערים מראים כי לא מדובר בגרזן נטו, אלא בשחקן שגם יודע לעשות פעולות התקפיות והצטרפויות להתקפה מהקו האחורי.

העונה האחרונה שלו היתה הטובה בקריירה ולראייה העובדה כי במהלך השנה החולפת זומן לראשונה לנבחרת בולגריה בה רשם 4 הופעות וכבש שער אחד בהפסד נבחרת בולגריה בתחילת החודש לנבחרת בלארוס(2-1). לשחקן היו במהלך התקופה האחרונה התעניינויות משלוש קבוצות בסריה ב' באיטליה: פרוג'יה,אסקולי וקארפי וגם התעניינויות מקבוצות בגרמניה ואף הפועל באר שבע ובני יהודה (לא עמדה בעליותיו) התעניינו בו, אך נראה כי מכבי חיפה הקדימו אותם במירוץ אחר השחקן שלא יצא בקריירה מעולם אל מחוץ לבולגריה.

לאחר החתימה התראיין הקשר לאתר הרשמי ואמר: "עוד לפני שהגעתי, ידעתי שמכבי חיפה היא הקבוצה הגדולה ביותר בישראל, קבוצה ששיחקה בליגת האלופות ועם קהל נהדר. לשחקן כמוני, להגיע לקבוצה כזו זה דבר טוב".

על הציפיות לעונה הקרובה: "קודם כל, אני מאחל לי ולקבוצה המון בריאות ואני מאמין שעם הרבה עבודה קשה, אנחנו נשיג את כל מה שנרצה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.