אתלטיקה: הישגים לירוקים בנבחרת

מאת מערכת האתר | הישגים מרשימים לאתלטי אגודת מכבי חיפה באליפות אירופה לאומות באתלטיקה דרג ג'. פרדי גולדשטיין: "מקור לגאווה לעיר" 

כאמור, אתלטי אגודת מכבי חיפה שלקחו חלק בשבוע האחרון באליפות אירופה לאומות באתלטיקה דרג ג' השיגו הישגים מרשימים. בתחרות שהתקיימה לראשונה בישראל השתתפו  כ– 12 נבחרות בינהם : אוסטריה, קרואטיה, קפריסין, הונגריה, איסלנד, ליטא, לטביה, מולדובה, סרביה, סלובניה, סלובקיה וישראל. כאשר המטרה העיקרית של נבחרת ישראל הייתה לשרוד בדרג ג'. בסיום יומיים של תחרויות, עשתה הנבחרת בכחול - לבן היסטוריה ועמדה במשימה בהצלחה. כשדורגה במקום השמיני הכללי מתוך 12 נבחרות עם 242 נקודות.
ניר ענבי וספורטאי האגודה. צילום: אגודת הספורט מכבי חיפה.
להישג המכובד תרמו אתלטי אגודת מכבי חיפה שלקחו חלק בתחרויות השונות:

קופץ המשולשת תום יעקובוב רשם הישג מרשים בבור כשסיפק קפיצות מצוינות ובראשן הקפיצה למרחק של 16.38 מטרים שהעניקה לו את המקום הראשון ולנבחרת עוד 12 נקודות חשובות. סיוון אורבך שהשיגה שש נקודות עם המקום השביעי בריצה ל – 1,500 מטרים, בה עצרה את השעון על 4:28.52 דקות. קופצת המשולש וסגנית אלופת העולם חנה מיננקו שהצטרפה בימים אלו לאגודה והשיגה את הכרטיס לאליפות העולם עם 14.17 מ' בניסיון הראשון. דניאל פולסטר אלופת הארץ בקרב 7 לקחה חלק עם נבחרת ישראל במירוץ שליחים4*100 מטר.

פרדי גולדשטיין: "התחרות העולמית שהתקיימה בישראל הוכיחה שוב כי האתלטים של אגודת הספורט מכבי חיפה מהווים מקור גאווה לעיר. נמשיך לטפח את הענף ולהעמיד לרשות הספורטאים את סגל המאמנים הטוב והמקצועי בישראל במטרה להביא לתוצאות מסוג אלו".
תום יעקובוב. צילום: אגודת הספורט מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.