עומרי בן הרוש מתקרב למכבי חיפה

מאת רובי לוי | עומרי בן הרוש קרוב להיות מגנה השמאלי החדש של מכבי חיפה. דמארי ינותח ויושב לכמה שבועות. קשר ספרדי מועמד לקבוצה

עומרי בן הרוש מגנה של מכבי תל אביב קרוב לחתימה במכבי חיפה. המגן קיבל הצעה מהירוקים ונדמה כי הפערים שבעיקר מדברים על אורך החוזה ניתנים לגישור. לוזון רצה מאוד לראות את אופיר דוידזאדה מאייש את עמדת המגן, אך מעבר לעלויות הכרוכות, נדמה כי השחקן עצמו מעדיף את מכבי תל אביב שחפצה בו. גם שמו של מגן הפועל באר שבע בן תורג'מן עדיין נלקח בחשבון, עם כי לא כמגן מוביל.

גם קשר גראנדה עומר אצילי נוטה לקבל את הצעת מכבי תל אביב, זאת למרות שמכבי חיפה הציעה לשחקן חוזה גבוה יותר וגם תפקיד מרכזי בקבוצה. דיווחים בכלי תקשורת שונים מדווחים כי הקשר הספרדי איסאק קואנקה בן ה-26 מועמד להצטרף לקבוצה. לקואנקה יש עבר בברצלונה הגדולה שם נחשב ככשרון שלא ממש הצליח לפרוץ, משם עבר לאייאקס בדרך שיחק בלה קורוניה והעונה רשם 26 הופעות במדי גראנדה, עמה ירד ליגה. כרגע לפי מקורות ישנם רק דיבורים ובמכבי מנסים לנצל את העובדה כי השחקן סיים חוזה ויכול להגיע בהעברה חופשית.

בעניין אחר, הבוקר הודיעה מכבי חיפה כי החלוץ עומר דמארי סובל מבקע במפשעה, והוא צפוי לעבור ניתוח. תקופת ההחלמה תהיה בסביבות שישה שבועות.
צילום: מכבי ת"א האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.