"מכבי נווה שאנן אלדד" - חגג סיום עונה

מאת מערכת האתר | מועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" המשחק בליגה ג' מחוז שומרון של "ההתאחדות לכדורגל בישראל" חגג וערך ביום רביעי 14.6.2017 את הטקס המסורתי של סיום עונת המשחקים 2016/17 שחלפה במסיבה חגיגית מרשימה ומרגשת שהתקיימה באולם "בית הילד" של עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה. האירוע תוכנן ואורגן להפליא כשהשולחנות כוסו במפות כחול לב וקירות האולם קושטו בעשרות בלונים בצבעי כחול-לבן הוא כידוע צבע התלבושת בה משחקת הקבוצה, הערב כלל גם ארוחת ערב חגיגית ובשרית, באולם נכחו כל שחקני קבוצת הבוגרים ושחקני קבוצת הנוער של המועדון "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי" הנקראת על שמו של מייסד המועדון יוסף שריקי ז"ל שהלך לעולמו לפני שנה

בתחילת הערב המרגש נשא דברים יו"ר המועדון מר יואב תנעמי שסיכם את העונה והכריז כי המועדון ימשיך לצעוד עם הפנים קדימה להישגים. עוד במהלך האירוע נשא דברים מרגשים ביותר גם אלי פסו מנהל המועדון, שאמר ל"חיפה ספורט": "קבוצת הנוער החדשה של המועדון "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי" זכתה להישגים יפים השנה וזאת בהתחשב שהקבוצה הוקמה רק לפני פחות משנה, היה חשוב לנו ביותר להקים קבוצת נוער על שמו של מייסד הקבוצה שהיתה לו למפעל חיים שנים רבות מיום הקמה והיא מאחת קבוצות הכדורגל מהוותיקות בישראל. בקבוצת הבוגרים נעשה מאמצים רבים והשקעה על מנת להתחזק בעוד מספר שחקנים כשהמטרה תהיה כמובן לשאוף לעלות לליגה ב'. ברצוני להודות לכל שחקני המועדון ומאחל לכולנו שתהיה עונה חדשה, מהנה ומוצלחת ורבת הישגים, ומאחל לכולנו שתמיד נלך ונצעד רק קדימה". יש לציין עוד כי פסו הכריז גם על באסם עבד אלפתאח כמאמנה של קבוצת הבוגרים גם בעונה הקרובה 2017/18 שימשיך לקחת את המושכות באימון הקבוצה הבוגרת וזאת לאור הצלחתו הרבה מאז מינויו באמצע העונה החולפת.

הנהלת המועדון אף הודתה למייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה מר שמעון סבג מאמץ הקבוצה המסייע רבות בתרומתו לקבוצות המועדון, למר יעקב מואס ולמר ישראל כהן, העושים לילות כימים לטובת רווחתו והצלחתו של המועדון. עוד במהלכו של הערב המרגש חנך ופתח מר אלי פסו מנהל מועדון הכדורגל את אתר האינטרנט החדש והמשודרג של המועדון, אתר זה ניתן לצפייה גם כאפליקציה דרך טלפון נייד, באתר החדש חומר רב אודות המועדון, היסטוריית המועדון, קבוצות הנוער והבוגרים, תמונות וסירטונים, פעילות הקבוצות בתרומה לקהילה, מידע אודות משחקי העונה ועוד.

גולת הכותרת של האירוע היתה הענקת מגינים וגביעי הוקרה רבים שהוענקו ע"י יו"ר ומנהל המועדון לצוות הקבוצה ולשחקנים מצטיינים, בהם: אורן משולם מאמן השוערים של המועדון המאמן את קבוצת הבוגרים והנוער, באסם עבד אלפתאח - מאמן קבוצת הבוגרים "מכבי נווה שאנן אלדד", ניסן כהן - השחקן המצטיין העונה בקבוצת הבוגרים, נתנאל (נתי) לוי - מלך השערים של הקבוצה שסיים את העונה עם 15 כיבושים לרשת, הראל ג'ורנו סגן מלך השערים שסיים את העונה עם 14 כיבושים לרשת, ראובן פריזי דובר ומזכיר קצין תקשורת וקשרי קהילה של המועדון, צ'קול גדקין גאפין מנהל המשק המסור של המועדון, אבי פוקס מנהל קבוצת הנוער "מכבי נווה שאנן יוסף שריקי", אלכסנדר רוצינסקי מאמן קבוצת הנוער, ג'ורג' ג'אטס עוזר מאמן קבוצת הנוער, בר קצב מלך השערים של קבוצת הנוער, עומרי בכר השחקן המצטיין העונה בקבוצת הנוער, ומגן ליו"ר המועדון מר יואב תנעמי על כל פועלו למען המועדון.

עם סיום פרק הענקת הגביעים, העניק יו"ר המועדון יואב תנעמי מגן הוקרה מיוחד לאלי פסו מנהל המועדון על כל טירחתו ופועלו הרב למען המועדון בכל ימות השנה. עוד הוענקו גביעים גם לישראל כהן מעמותת "יד עזר לחבר" בהוקרה ובהערכה רבה על כל תרומתו ועל הסיוע למען קבוצות המועדון בעונה נפלאה זו ולצלמת הבית של המועדון חגית אברהם.

היה זה אירוע מרגש, נאחל מכולנו המון הצלחה למועדון הכדורגל "מכבי נווה שאנן אלדד" בעונת המשחקים החדשה לשנת 2017/18 שתיפתח ממש בתחילת חודש ספטמבר הקרוב.

* צילומים: דוברות "מכבי נווה שאנן אלדד" / אדיר יזירף, אבי פוקס

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.