אתלטיקה:הישג למכבי חיפה בא. ישראל

מאת מערכת האתר | אתלטי מכבי עירוני חיפה חזרו מאליפות ישראל לנוער וקדטים עם 25 מדליות. 6 מדליות לאריאל אטיאס ודניאל פולסטר 

בימים רביעי וחמישי התקיימה בהדר יוסף אליפות ישראל לגילאי נוער (עד גיל 20) וקדטים (עד גיל 18). הירוקים חזרו עם 25 מדליות, בלטו דניאל פולסטר עם 6 מדליות ואריאל אטיאס גם הוא עם לא פחות מ-6 מדליות. את שני האתלטים מדריך המאמן דני וולפברג.

עוד בלטו בתחרות סיוון אורבך שזכתה במקום הראשון בריצת ל-800 מטרים, ובריצת ל-400 מטרים בזמן של 57.75 ודוד קינן – שהוכתר כאלוף ישראל בקפיצה לרוחק לקדטים.

פרדי גולדשטיין מנהל המחלקה אמר: "ההשגים המרשימים של נבחרת האתלטים שלנו הינם פרי של התמדה ועבודה קשה , כל הכבוד לאתלטים ולמאמנים על ההצלחות והמדליות הרבות שמביאים כבוד למועדון ולעיר חיפה".

עוד הישגים בולטים: 


שיר כלפון - סגנית אלופת ישראל לקדטיות 400 מטר.
עידו עירן  -סגן אלוף ישראל בקפיצה משולשת קדטים.
אביחי מזרחי - מדליית ארד קפיצה משולשת קדטים.
גלעד אלון -סגן אלוף ישראל 400 מש קדטים מדליית ארד 400.
מקס גרישין - מדליית ארד הטלת כידון נוער.
מיה להיס- סגנית אלופת ישראל 100 מש אלופת ישראל 400 מש נוער.
נועה שמחון - אלופת ישראל הטלת כידון קדטיות.
דניאל פולסטר- סגנית אלופת ישראל בקפיצה למרחק, הטלת כידון, 100מטר,200מטר ומדליית ארד ב100 מש וקפיצה לגובה נערות.
אריאל אטיאס- אלוף ישראל בזריקת דיסקוס וה.כ.ברזל סגן אלוף ישראל בקפיצה לרוחק, קפיצה במוט והטלת כידון ומדליית ארד בקפיצה לגובה נוער.

דני וולברג מאמן במחלקה אמר: "תחרות זו היא גולת הכותרת לרוב האתלטים בגילאים האלה.מחלקת האתלטיקה יוצגה בכבוד רב על ידי האתלטים שמתאמנים ומשקיעים במשך כל השנה,סל הכל זכו ב 25 מדליות לצד שיפורים בשיאים האישיים,מילה טובה גם לקברניטי המחלקה על התמיכה והעידוד,וכמו כן למאמנים שמשקיעים שעות וימים בהשקעה מרובה לטובת ההצלחה של הספורטאים והאגודה".
הצטיין, אריאל אטיאס. צילום: איגוד האתלטיקה.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.