חוסר ודאות בנשר, רוזנבאום עזב

מאת בן סער | בעוד קבוצות הליגה הלאומית מתחמשות להן מיום ליום, בעירוני נשר עוד אין סגל כאשר בשבוע הבא חוזרים לאימונים, שעבאן ורוזי עוזבים את הקבוצה, רוזנבאום: "נהנתי מכל רגע".

חוסר הוודאות לעונה הבאה נמשך בעירוני נשר- מאמן עוד לא מונה לקבוצה ובהתאם, לא חודשו חוזים לשחקנים ששיחקו העונה בקבוצה שלא לדבר על הבאת רכש . בנשר עדיין לא החלו בבניית הקבוצה ומחכים להחלטת העירייה לאשר את תקציב 2018 בחודש המיועד ינואר ולא כפי שהיה העונה, כאשר התקציב אושר לבסוף רק בחודש מאי. רק כאשר יתבהרו הדברים הללו צפויים להביא מאמן ובהתאם להחתים גם שחקנים. גורמים בקבוצה רוצים לדעת שהפעם לא תהיה סחבת בנושא התקציב, ומצפים שהעירייה תתחייב על כך. בכל מקרה גורם בכיר בעירוני נשר מסר לחיפה ספורט: "אין לחץ, תהיה קבוצה ויהיה סגל טוב, זה עדיין מוקדם. צריך סבלנות."

במקביל, המגן השמאלי אחמד שעבאן הגיע להבנות בשבוע שעבר עם מכבי הרצליה וצפוי לחתום שם בקרוב כאשר אליו מצטרף  ערן רוזנבאום. בנשר מתחילים להבין ששחקנים לא יחכו לרגע האחרון ומעוניינים להבטיח את פרנסתם ועתידם גם אם היו מרוצים בקבוצה ועליהם לעבור בשל כך לקבוצה אחרת.

רוזנבאום התראיין לחיפה ספורט לגבי עונתו האחרונה בנשר: "אני רוצה להודות למועדון עירוני נשר על התקופה בה שיחקתי, באופן אישי, הייתה עונה טובה ונהנתי מכל רגע, אני חושב שהיה פספוס קטן בעונה הזאת כי היינו יכולים להגיע למקומות גבוהים יותר, אבל בסופו של דבר מועדון שבעונתו הראשונה בליגה הלאומית, מטרתו להישאר עוד עונה בליגה. ברצוני להודות לצוות המקצועי, לאלדד שביט, הייל חשאן, אריק שמואלי, מאיר וייצמן וחיים פינטו שהצטרף אלינו לקראת הסוף, הם מקצוענים אחד אחד ועשו איתנו עבודה מעולה, וכמובן גם לשלומי ואמיל- זה באמת מועדון מצויין ומאחל להם הצלחה מכל הלב."
צילום: פייסבוק.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.