הפועל חיפה סל: יש מאמן

מאת רובי לוי | הפועל חיפה מכריזה על מינויו של מאמן חדש, שרון אברהמי - שאימן לאחרונה את הפועל ת"א. אברהמי: "נרגש להצטרף למועדון"

הפועל חיפה כדורסל עובדים במרץ לקראת העונה הקרובה. לאחר שהחתימו עד כה את שני הישראלים אופק אביטל וניב משגב, הודיעו היום (רביעי) במועדון על מינויו של שרון אברהמי למאמן הקבוצה. אברהמי יחליף בתפקיד את עמיר עוזי שהובא במהלך הקודמת כמחליפו של שקד שוהם. אברהמי אימן לאחרונה את הפועל תל אביב ומשמש כמאמן נבחרת הנוער של ישראל.

כעת בהפועל חיפה יתפנו לעסוק בבניית הסגל, כאמור לאחר שהצליחו להשאיר ניב משגב הצעיר שנתן עונה נפלאה וזכה ללא מעט התעניינות מקרב קבוצות הליגה הלאומית ואת אופק אביטל, ינסו במועדון לסגור עם שחקנים נוספים. הקפטן טל פרסלני לא צפוי להמשיך במועדון האדום ומחזיק בהצעות מהליגה הלאומית. גם הרכז הוותיק אילן נניקשווילי עזב את הקבוצה ופנה לדרך חדשה.

מנכ"ל הקבוצה החדש רון פלדהיים התייחס לחתימתו בקבוצה של שרון אברהמי ואמר: ""זה רגע משמעותי מבחינת מועדון הפועל "קופל גרופ" חיפה שרוצה לחזור לצמרת הכדורסל, ויחד עם החיבור לשרון אברהמי, המאמן הבכיר בליגה הלאומית, אין לי ספק שנקצור את הפירות בעתיד הקרוב".

המאמן הטרי שרון אברהמי אמר: "אני נרגש להצטרף למועדון גדול ומפואר שבשנים האחרונות קם מחדש והציב לעצמו מטרות לחזור לקדמת הבמה של הכדורסל הישראלי. אנחנו נבנה העונה קבוצה צעירה ולוחמת, ומצפה לראות את רוממה שוב אדומה. אני קורא לכולם להצטרף לעמותת האוהדים, וביחד תהיה לנו עונה מרגשת".
צילום: פייסבוק מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.