בן הרוש סיכם - "קליין מאוד מעוניין להגיע"

מאת רובי לוי | עומרי בן הרוש סיכם רשמית במכבי חיפה אך טרם חתם על החוזה. המגן הימני פלוריין קליין שוב הופך להיות מועמד מוביל לאיוש עמדת המגן הימני במכבי חיפה, סוכנו מאשר: "קליין מאוד מעוניין להגיע". גם עומרי בן הרוש צפוי להצטרף  

במכבי חיפה מנסים להתגבר על זעזוע הודעתו של מונייס, ולהמשיך לבנות את הסגל לעונה הבאה. המועדון הוציא הודעה רשמית הערב (שישי) לפיה המגן עומרי בן הרוש סיכם בקבוצה לשנתיים, על החוזה המגן יחתום בימים הקרובים. כפי שכבר פורסם באתר בשבועות האחרונים, ההחתמה של בן-הרוש הייתה רק עניין של זמן, מה שעיכב את ההחתמה היה מספר מחלוקות על אורך החוזה. כעת הוסרו המכשולים ובן הרוש יחתום על החוזה באופן רשמי בימים הקרובים.
צילום: מכבי תל אביב האתר הרשמי.
גם שמו של מגן שטוטגרט בעונה שעברה ונבחרת אוסטריה, פלוריין קליין עולה שוב וכפי הנראה הוא יצטרף לקבוצה. כזכור גיא לוזון רצה לראות את קליין מאייש את עמדת המגן הימני, אך טוני מוניוס שהיה אמור להיות המנהל המקצועי פחות התלהב ורצה להביא לעמדה שחקן אחר. במצב העניינים הנוכחי ובהעדר טוני מוניוס, קליין צפוי להיות המגן הימני של מכבי חיפה בעונה הבאה. סוכנו של השחקן האמר היום לחיפה ספורט: "אני יודע שלוזון רוצה אותו, קליין בעצמו מאוד מעוניין להגיע למכבי חיפה."

עומרי אלטמן מנהל שיחות עם הקבוצה וצפוי לחתום אם לא יצליח להשיג חוזה עם קבוצה באירופה. לחיפה ספורט נודע כי במכבי מקיימים גם מו"מ מול שחקן ישראלי בכיר ובימים הקרובים צפויים התפתחויות בנושא.
צילום: האתר הרשמי שטוטגרט.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.