מכבי חיפה לוקחת את הזמן

מאת רובי לוי | שהיא בעיצומו של מחנה אימונים ראשון מבין שניים, המועדון הירוק נדמה עדיין לא מצליח לגבש לעצמו סגל. לוזון רוצה להחתים במיידי מגן ימני וחלוץ זר, גם אדי גוטליב עדיין בתמונה 

במכבי חיפה נדמה כי החליטו לקחת את הזמן ולא למהר בקבלת ההחלטות בכל הקשור לרכש. הירוקים רוצים לצרף בשלב הראשון לפחות שני שחקנים זרים, אחד בעמדת המגן הימני וחלוץ. בגזרת החלוצים עדיין מוזכרים שמותיהם של הצ'כי תומאש פקהארט והאלבני ארמנדו סדיקו, יחד עם זאת הצוות המקצועי ברשותו של גיא לוזון לא חושב שהצמד מתאים לתבנית המשחק שלו, ולכן מנסים במועדון למצות אפשרויות נוספות, על פי הערכות לפחות עוד שני חלוצים זרים נמצאים על הפרק. בתפקיד המגן הימני יש שני שחקנים ששמם מוזכר כל העת והם האוסטרי פלוריין קליין שהדרישות הכספיות שלו מרחיקות אותו מהקבוצה והשני הוא המגן הימני של אלקורקון מהליגה הספרדית השנייה, פדריקו וגה הארגנטינאי בן ה-24, במועדון יש מי שאומר שאלה הם מועמדים חלקם שחקנים שבכלל הוצעו לקבוצה.

בגזרת הישראלים, נדמה כי גיא לוזון עדיין רוצה לראות בקבוצה את אדי גוטליב ממנו הוא מחזיק מאוד, שמצידו לוחץ על הפועל תל אביב לשחררו במחיר הגיוני. כזכור לבלם הייתה אפשרות לשחק בליגה הרוסית אך גם הרוסים, כמו מכבי חיפה סירבו לשלם להפועל תל אביב את סכום העברה שהם ביקשו (800-900 אלף אירו). בינתיים הרוסים כבר התקדמו והחתימו שחקן בעמדה של גוטליב. במכבי מקווים כי כעת הפועל תל אביב תרד מהסכום האסטרונומי אותו היא ביקשה עבור השחקן.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.