רפאלוב: "היו לי מחשבות לחזור לחיפה"

מאת רובי לוי | ליאור רפאלוב בראיון לתקשורת הבלגית מספר כי בקיץ חשב לעבור למכבי חיפה 

ליאור רפאלוב שחקנה של ברוז', מספר בראיון בארצו כי הקיץ היו בו מחשבות לחזור למכבי חיפה. לאחר שסבל ממספר פציעות שהשביתו אותו במהלך העונה שעברה סיפר הקשר: "היו לי מחשבות לחזור למכבי חיפה העונה" עוד הוסיף הקשר: "בסוף ישבתי עם אישתי והגענו למסקנה שהכי נכון לנו להישאר בבלגיה, הייתה לי גם שיחה טובה עם וינסנט מנארט מנהל הקבוצה שנתן לי הרגשה טובה."

רפאלוב סיפר בראיון כי הוא מצפה לחתום על חוזה חדש עם הקבוצה, ועוד הוסיף כי מבחינתו ברוז', זה הבית. "אני מרגיש אחרי כל כך הרבה שנים כאן, שזה הבית שלי. אין סיבה שאעזוב, יש לי עוד מה לתת."

כזכור בשלהי העונה החולפת, נפגש אסף בן-דב מנכ"ל מכבי חיפה עם ליאור רפאלוב וניסה לשכנעו להגיע למכבי חיפה. אגב, באותו ראיון בבלגיה, לא פסל רפאלוב את האפשרות להגיע למכבי חיפה אך לא בעתיד הנראה לעין.

ובתוך כך, אמש ניצחה מכבי חיפה במשחק אימון את עירוני ראשל"צ בתוצאה 3:0. שערים של ורמוט (39), עוואד (45) ומזרחי (64) נתנו את הניצחון לירוקים.

מכבי חיפה פתחה עם: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, אליסון דוס סנטוס, ארנסט מאבוקה, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, רועי קהת, גיורגי קוסטדינוב, גילי ורמוט, קאיו אלבס, מוחמד עוואד. כאשר, ניקיטה רוקאביצה ועומר דמארי אינם בסגל בשל וירוס, בנוסף אלירן עטר אינו בסגל מסיבות משפחתיות. 

המאמן גיא לוזון אמר לאתר הרשמי: "נבוא בכל הכלים שעומדים לרשותנו, לעשות את המקסימום, כדי לפתוח את העונה עם ניצחון וברגל ימין".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.