מלמד וגוטליב יצטרפו למכבי חיפה?

מאת רובי לוי | מכבי חיפה צפויה להודיע על החתמתו של טוריסי האוסטרלי. אדי גוטליב וגיא מלמד עדיין על הפרק 

מכבי חיפה קרובה להשלים את הסגל שלה, כאשר היא צפויה להודיע היום או מחר על הצטרפותו של הקשר האוסטרלי ג'יימס טוריסי, שיהיה הזר השישי של הקבוצה. יממה לאחר החתמתו של של קאיו הברזילאי, במועדון מגלים שביעות רצון מקצב מכירת המנויים שעומד על כ-11 אלף. מבחינת גיא לוזון הסגל עדיין לא הושלם והוא רוצה לצרף עוד שני ישראלים, אחד בעמדת החלוץ שהערכות מדברות על גיא מלמד חלוצה של מכבי פתח תקווה, שלא יצא עם קבוצתו למחנה האימונים. והשחקן השני אותו רוצה לוזון הוא הבלם\מגן אדי גוטליב, שהעברתו לקבוצת אופה הרוסית קרובה לפיצוץ, גוטליב אגב יצא עם קבוצתו הפועל תל אביב למחנה האימונים. גם לגבי גוטליב, הערכות הן, שאם הוא לא יחתום בליגה הרוסית הוא ילבש את הירוק, כפי שדווח לראשונה בחיפה ספורט. בגזרת מאור בוזגלו העניינים טיפה יותר מסובכים. הדרישות של השחקן בתוספת העובדה שהוא עדיין לא החלים מהפציעה, גורמות למכבי להשהות את המהלך בשלב הזה.
קוסטה. צילום: האתר הרשמי.
אמש ניצחו הירוקים במשחק אימון את קבוצת מידז' לגניצה בתוצאה 1:0. משערו של אלירן עטר, לאחר בישול של המגן ארנסט מאבוקה. הירוקים היו עדיפים, אך לא השכילו לכבוש שערים נוספים.

מכבי חיפה פתחה את המשחק עם: עומרי גלזר, דקל קינן (ק׳), ארנסט מאבוקה, אליסון דוס סנטוס, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, גיורגי קוסטדינוב, רועי קהת, אלירן עטר, שון וייסמן ואופיר מזרחי.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.