ניצחון להפועל במשחק אימון

מאת יובל מרון | 2:0 להפועל חיפה על עירוני נשר, במשחק שנערך הבוקר גברו האדומים על הקבוצה מהלאומית, מתקן האימונים החדש לקראת סיום

הבוקר אירחה הפועל חיפה תחת חום כבד באיצטדיון קריית חיים את עירוני נשר. החום הקשה ששרר בקריית חיים בהחלט השפיע על השחקנים, והמשחק לא התעלה לרמה גבוה. כאשר נרשמו מעט הזדמנויות לשני הצדדים. בסופו של דבר כאמור ניצחה בתוצאה 2:0.

הפועל חיפה עלתה ליתרון מהיר כבר בדקה ה-1 השופט שרק לעבירה על הישאם כיוואן כ20 מ׳ מהשער,הקשר היה גם זה שבעט והכניע את מכלוף, 1-0 לאדומים. בדקה השביעית נרשם מצב ראשון לאורחת,דיוויד גומז בעט כדור בזווית לא פשוטה מתוך הרחבה,קדוש הדף היטב. דקה 25 חילוף ראשון בשורות הפועל קשוע יצא ובמקומו נכנס זועבי. בדקה ה-75 הכפילו האדומים את התוצאה,ראדו גינסארי המולדובי החדש של הקבוצה העביר כדור רוחב טוב לבן בסט שלא התבלבל מול השוער וקבע 2-0 להפועל.
צילום: יובל מרון.
הרכב הפועל חיפה: קדוש, קפילוטו, תמאש, פישלר, מגרלשווילי, מלול, פדידה, כיוואן, קולני(נבחן), גולן וקשוע. הרכב הפועל חיפה במחצית השנייה: שטקוס, סויסטד, גביש, פישלר, שיימן, סרדל, ברסקי, פלקושצ׳נקו, ממן, גינסארי ובן בסט. כמו כן שותף ענר שכטר.

הרכב עירוני נשר: מכלוף, וייר, מימון, גרישמן, הרוש, אמזלג, מערבי, עבודי, גומז, ז׳ונס ואביטן. בנוסף שותפו בנשר: חביביאן, זייד, טוויזר, מרדכי, שם טוב, אבו ראס, מראד, עלי.
מתקן האימונים החדש. צילום: יובל מרון.
ובתוך כך, הפועל חיפה צפוייה לעבור בזמן הקרוב למתקן האימונים החדש. המתחם החדש ממוקם גם הוא בקריית חיים וניחן כי הושקעו בו עלויות רבות והקבוצה תהנה ממתקן חדשני הכולל חדרי הלבשה מודרניים, עמודי תאורה, יציע עם גג לאוהדים ועוד.
מתקן מרשים להפועל. צילום: יובל מרון.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.