מכבי אמרה לא לגוטליב, מלמד על הפרק

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מוותרת על גוטליב, היעד הבא גיא מלמד. הקבוצה תקיים משחק אימון מול עירוני ראשל"צ עטר יעדר. מקורב למכבי ת"א אומר לחיפה ספורט: "עדיין לא נאמרה המילה האחרונה בהקשר של אלירן עטר"  

מכבי חיפה אמרה לא, לאדי גוטליב. בהודעה רשמית שהוציא מועדון מכבי חיפה הבוקר, נאמר כי המועדון החליט לרדת מהשחקן. מקורבים לקבוצה טוענים כי השחקן משך את המו"מ יותר מידי והגזים בדרישותיו. גוטליב עצמו סירב להגיב לעניין. כפי שפורסם לראשונה בחיפה ספורט, גיא מלמד שחקנה של מכבי פתח תקווה הוא היעד הישראלי הבא של הקבוצה. הערכות הן שאם השחקן לא ימצא קבוצה באירופה שתסכים לשלם את דמי השחרור שלו (כ-300 אלף אירו), השחקן ילבש את המדים הירוקים של מכבי חיפה.

הקבוצה תפגוש הערב (18:45) למשחק אימון את עירוני ראשל"צ. גיא לוזון טרם החליט כיצד תראה החוליה האחורית של הקבוצה, כאשר ההתלבטות היא איזה שחקן יפתח לצידו של הבלם אליסון דוס סנטוס, גארי קגלמאכר או דקל קינן. מי שיעדר מהסגל הוא אלירן עטר בגלל מות סבתו. בעניין אלירן עטר, כפי שפורסם בחיפה ספורט לפני כמה שבועות, עדיין ישנם אנשים (לא רשמיים) המנסים להוביל מהלך שיוביל להעברתו של עטר למכבי תל אביב, כמובן שבמועדון מכחישים מכל וכל. גורם המקורב למכבי תל אביב אמר לחיפה ספורט: "עדיין לא נאמרה המילה האחרונה".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.