יבזורי שוב ירוק

מאת רובי לוי | שחקן רכש ראשון למכבי "הנטר" חיפה - גדן יבזורי חתם. יבזורי: "נרגש לחזור למקום שאני אוהב" 

עכשיו זה רשמי, הגארד דגן יבזורי חתם במכבי "הנטר" חיפה עד עונת 19-20. ליבזורי בן ה-31, זו תהיה זו הקדנציה השנייה בשורות הירוקים. לאחר ששיחק בקבוצה בין העונות 13-15. בעונת 13-14 הצטרף הקלעי למכבי חיפה, בה עשה עוד שתי עונות נפלאות, שכללו בין היתר העפלה לגמר הפלייאוף. בשיאו קלע 36 נקודות בניצחון חוץ גדול של הירוקים על הפועל ירושלים במלחה ובפלייאוף של אותה עונה קלע 13.6 נקודות למשחק. את העונה שעברה החל יבזורי במדי מכבי תל אביב, כאשר במהלכה עבר להפועל חולון. יבזורי הוא שחקן הרכש הראשון של הקבוצה העונה.

יבזורי אמר לאחר החתימה: "אני מאוד נרגש לחזור למקום שאני כל כך אוהב וכל כך מחובר אליו ולאנשים שבו, אני מקווה מאוד לעזור לקבוצה להמשיך לצעוד במקומות הגבוהים בליגה, כמו שהיה בשנים האחרונות. ירוק עולה"

מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר: "אני מאוד שמח לראות את דגן לובש שוב את המדים הירוקים הוא שחקן מוכשר ואדם מיוחד ואני בטוח שהוא יסייע לקבוצה שלנו, על המגרש ומחוצה לו".

ג'ף רוזן בעלי הקבוצה אמר: "זה נהדר לראות את דגן חוזר ללבוש ירוק, בקבוצה בה הוא שיחק את הכדורסל הכי טוב שלו, בזמן שקצב מכירת המנויים ממשיך לשבור שיאים, היה חשוב לנו להחזיר את דוגי לקבוצה, שחקן נשמה ואהוב על האוהדים".


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.