הפועל חיפה: הזרים נחתו

מאת רובי לוי ואבירן אסולין | הזרים החדשים של הפועל חיפה צפויים לערוך אימון בכורה. נג'וקו ירד מהפרק? וגם מה אמר ניר קלינגר במסיבת העיתונאים אמש 

צמד הזרים החדש של הפועל חיפה רסמוס סויסטד השבדי וראדו גינסארי המולדובי נחתו הלילה בישראל, השניים צפויים לעבור במהלך היום בדיקות רפואיות ולאחר מכן לערוך את אימון הבכורה במדי הפועל חיפה.

בעניין אחר, למרות הסיכום עם ג'ייקוב נג'וקו, גורם בכיר קבוצה אמר לחיפה ספורט: "לא נוכל לחכות לנג'וקו, למרות שהוא הסכים, עירוני ק"ש מקשה על המהלך לצאת לפועל". מי שכעת נמצא על הפרק הוא החלוץ ג'ורדן פושה שמועמד להצטרף לקבוצה במקומו של נג'וקו, פושה הצרפתי שיחק בעונה שעברה במכבי הרצליה. גם בית"ר ירושלים מעוניינת בשחקן.

במסיבת עיתונאים שנערכה אמש (ב'), התייחס ניר קלינגר לעונה הקרובה של האדומים .

קלינגר פתח את מסיבת העיתונאים כשהוא מתייחס לסגל הנוכחי: "אני שמח שיש לנו סגל ובסיס טוב, יש שחקני בית וכמובן שנרצה עוד להתחזק. כל הצוות המקצועי עסוק כרגע במציאת שוער שיתאים לנו ושחקן התקפה שיוכל לשדרג אותנו."

על הזרים: "לפי הרזומה שלהם והמעקב שעשינו הם אמורים להשתלב טוב ולשדרג אותנו, אני מקווה שזה מה שיהיה. היה פה כבר שחקן ממאי ולא כולם יודעים, אנחנו מנסים לשמור על שקט והתנהלות נכונה השנה, מקווה שזה יגיע גם למגרש."

על מצבו של אושרי רואש: אני ואושרי ישבנו לשיחה מכובדת, אני מכיר אותו המון שנים ואימנתי אותו, הייתה שיחה טובה ומגיע לו את כל הכבוד מהמועדון והוא יקבל אותו. כשתהיה החלטה מסודרת נודיע."

על עדן בן בסט שלפי הדיווחים מועמד לשוב לברסט הצרפתית, אמר קלינגר: לא פנו אלינו בצורה רשמית וגם עדן לא פנה אליי, יש לו חוזה חתום ללא סעיף יציאה. אם ברסט יציעו מיליון יורו אשחרר אותו."

על שמואל שיימן על הוגשה הצעה מניימיכן ההולנדית: "שמואל שחקן הפועל חיפה, חתום ונעול."

על הדיווחים לפיהם המועדון הגיש הצעה לחלוץ מכבי הרצליה ג'ורדן פושה אמר קלינגר: "הוא חלוץ טוב שיכול לעזור לנו, מגיע לו להיות בליגת העל בטח לפי העונות האחרונות שלו. עקבתי אחריו והשם שלו עלה, הוא מועמד."

על שלומי ארבייטמן: "הגשנו לו הצעה, אנחנו בקשר איתו כל התקופה האחרונה ונקווה שהוא יישאר פה."

לסיום, קלינגר נדרש אולי לסוגיה הכי בוערת, מעמדו של מהארן לאלה, לאחר שזה הואשם בנטילת חומרים אסורים: " הוא האחרון שחשבתי שייקלע למצב הזה. אני מקווה שהעונש יהיה מידתי ויעלה בקנה אחד עם האופי שלו. אני מאוד מקווה שהוא יישאר איתנו."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.