ניב משגב: "רוצה לעשות את הקפיצה"

מאת רובי לוי | ניב משגב שחקנה של הפועל חיפה, בראיון מספר על המטרות הקבוצתיות והאישיות וגם על העבודה הצפויה עם המאמן החדש שרון אברהמי 

לאחר שנתן עונה טובה, בעונתו הראשונה במדי הפועל חיפה, ולאחר שרבים קבעו שהוא היה אחד מתגליות העונה עם שורת ממוצעים מרשימה שכללה: 10.0 נק', 3.4  ריב' ו-4.5 אס' למשחק. מספר ניב משגב בן ה-22 על השאיפות לעונה הבאה ולמה בחר להמשיך עונה נוספת בהפועל למרות שהיו לו לא מעט הצעות.
צילום: מועדון הפועל חיפה.
ספר על ההרגשה להמשיך בהפועל עונה נוספת? היו לא מעט קבוצות בליגה שרצו אותך, מה גרם לך להמשיך בהפועל?

"אני שמח מאוד להמשיך בהפועל, רציתי את זה מאוד ואני שמח שזה קרה. היו לי עוד הצעות מכמה קבוצות, אבל הפועל תמיד הייתה מבחינתי האופציה הראשונה. מעבר לזה שלשחק בהפועל זה הסיטואציה הכי טובה עבורי אני מרגיש שם בבית, אני כבר מכיר את האנשים את האולם ואת הקהל. ככה שאני חושב שאני צריך לשחק במקום שהוא הכי נוח לי, והכי נכון לי כדי לעשות את הקפיצה."

היו מחשבות לעזוב את הפועל העונה או שהיה לך ברור שאתה נשאר?

אני לא חושב שהיו מחשבות לעזוב, כמו שאמרתי הפועל הייתה מבחינתי האופציה הראשונה, מקום שבו מאמינים בי הולכים איתי ונותנים לי לטעות אני חושב שהוא המקום הנכון בשבילי."

אחרי העונה האחרונה בה הצגת יכולת טובה והרבה מקומות קבעו שאתה תגלית העונה, אתה מבין שיש ממך ציפיות, את מרגיש את זה?

אם מסתכלים על זה נכון ובפרופורציות, הצגתי יכולת טובה לשחקן שמשחק שנה ראשונה בליגה הזו, ולא מעבר. אני עובד מאוד קשה הקיץ כדי לקחת את המשחק שלי כמה צעדים קדימה. מעבר לציפיות שיש ממני, לי יש מעצמי המון ציפיות לקראת העונה החדשה, יש המון דברים שאני אצטרך לעשות הרבה יותר טוב משנה שעברה, ואני מאמין שאני אעשה אותם."

עונה שעברה הבטחתם הישארות ברגע האחרון למרות סיבוב ראשון טוב. מה המטרות והציפיות מהעונה הנוכחית?

"המטרות השנה הן לעשות פלייאוף ולנסות להכנס במיקום טוב ומשם הכל אפשרי."
צילום: מועדון הפועל חיפה.
ספר קצת על איך זה להתאמן אצל שרון אברהמי?

"שרון מאמן ליגת העל עם כל כך הרבה ניסיון בליגה הזו, אני צמא ללמוד ממנו על המשחק, על השיטה שלו, זה התרגשות גדולה שאני יודע שאני הולך לשחק תחת מאמן כזה."

אתה אמנם שחקן צעיר וכרגע בהפועל זה ברור. אבל הלאה, ברמה האישית, מה היעד לעונה הבאה? ליגת העל?

כרגע המטרה שלי היא לתת עונה מעולה, ולעשות את הקפיצה משנה שעברה. אני לא מסתכל יותר מדי רחוק, אני חושב שאם אני אתן עונה טובה דברים יתפתחו. זה סוג של חלום להגיע לליגת העל, אבל כרגע הוא עוד רחוק ואני בטוח שאשיג אותו בשנים הקרובות."

הפועל שחררה לא מעט שחקנים העונה ואתה נחשב היום אחד הישראלים הבכירים והוותיקים בקבוצה, אתה מרגיש שיש לך תפקיד גם בפן החברתי של הקבוצה? בחדר ההלבשה, על המגרש?

"הפועל שחררה לא מעט שחנים אבל הביאה שחקנים מאוד בכירים, אוראל, תומר ואופיר זה שחקנים שעשו הרבה מאוד גם בליגה הזו וגם שיחקו בליגה הראשונה. ברור שאני מרגיש שיש לי תפקיד חשוב בפן החברתי כאחד שמכיר כבר את המקום ואת המערכת. על המגרש כרכז אתה חייב להיות דומיננטי ובולט ואני מרגיש שאני לגמרי שם כדי לעשות את זה בחדר הלבשה וגם על המגרש."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.