ארסנל, מאחורייך

מאת אבירן אסולין | שביעות רצון בהפועל חיפה מהניצחון 6-2 על ארסנל קייב האוקראינית במחנה האימון. השחקנים והצוות המקצועי ערכו אסיפת גיבוש ואף ביקרו באנדרטה באתר המורשת בבאבי יאר לזכר נרצחי השואה. יואב כץ: "המחנה ברמה גבוהה"

הפועל חיפה, ששוהה בימים אלו בקייב שבאוקראינה במסגרת מחנה האימונים שלה, גברה הערב (חמישי) על ארסנל קייב המקומית בתוצאה 6-2. האוקראינים עוד הובילו, אולם למחצית ירדו האדומים ביתרון 3-1 משערים של דור מלול וצמד של הרכש המולדבי ראדו גנסארי. במחצית השנייה הפועל השכילה לכבוש עוד שלושה שערים, מצמד של הרכש הטרי אלון תורג'מן ועוד אחד של ענר שכטר.
צילום: דוברות הפועל חיפה.
בתווך האוקראינים כבשו גם הם עוד פעמיים אבל לבסוף הפועל מנצחת בצורה משכנעת ויכולה לראות עצמה מרוצה לקראת המשך ההכנות כשהיא פותחת ברגל ימין.

הקבוצה פתחה בהרכב הבא: ארנסטס סטקוס, רסמוס סויסטאד, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, דור מלול, מקסים פלקושצ'נקו, לירן סרדל, חנן ממן, ראדו גנסארי, מאמון קשוע.

עוד לפני המשחק, ערכה הקבוצה אסיפת גיבוש בהשתתפות השחקנים והצוות המקצועי.
הבעלים יואבץ כץ סיפר לשחקנים בין היתר על האנלוגיה והחשיבות ההיסטורית והשפעתו הרבה של המאמר "אני מאשים" של אמיל זולא והיצירה של המשורר יבגני יבטושנקו "באבי יאר".

כץ וחברי הצוות המקצועי אף ביקרו אתמול באנדרטה בבאבי יאר בפאתי קייב בו נרצחו ביריות למעלה ממאה אלף יהודים בשואה.

לסיום אמר כץ כי אינו מאשים אף גורם בקבוצה בהתנהלות ערב היציאה למחנה האימון, לאחר שהיעד שנבחר בוטל תחילה. "חשוב לי שהמחנה ברמה גבוהה ושהקבוצה נמצאת במלון ראוי למעמד".
צילום: דוברות הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.