גוטליב יוצג רשמית בקרוב

מאת רובי לוי | אדי גוטליב צפוי להצטרף למכבי חיפה בתחילת השבוע. יעקב בוזגלו: אין התקדמות במו"מ בין מכבי חיפה למאור בוזגלו

התקדמות משמעותית במו"מ בין מכבי חיפה לאדי גוטליב והפועל תל אביב, הערכות הן כי ביום ראשון תצא ההודעה הרשמית על הצטרפותו לקבוצה. כזכור כבר בחודש מרץ דיווחנו בחיפה ספורט על רצונה של מכבי חיפה וגיא לוזון לראות את גוטליב בקבוצה. השחקן עצמו העדיף למצות את אופציית אירופה, משזה נפל, במכבי חיפה זרזו את המהלך מול השחקן וקבוצתו. כרגע המכשולים הוסרו וכפי הנראה בתחילת השבוע יוצג גוטליב כשחקן הקבוצה. יש לציין כי גיא לוזון מאוד מחזיק מאדי גוטליב, ודאג לומר לו זאת לא אחת במהלך החודשים האחרונים.
סיכוי גבוה שבתחילת השבוע יחתום זר חדש בקבוצה. קשר, שישב בדיוק על המשבצת אותה אמור היה למלא ג'יימס טרויסי האוסטרלי, שסירב למכבי חיפה. בגזרת מאור בוזגלו אין יותר מידי חדש, והמצב די עומד בעינו. נדמה כי שני הצדדים אינם לחוצים על הוצאת המהלך לפעול, ישנם פערים לא קטנים בין המועדון לשחקן. אביו של השחקן יעקב בוזגלו כתב הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו: "לצערנו מאור בוזגלו לא יפתח את עונת 2017-18. כרגע אין התקדמות במו״מ עם אף קבוצה, הזמן במקרים כאלה הוא התרופה הטובה ביותר, לא אצה לנו הדרך כמו שלא אצה הדרך לאף מועדון."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.