אלירן עטר מתקרב למכבי ת"א

מאת רובי לוי | המו"מ שיתנהל מאחורי הקלעים בין מכבי חיפה למכבי תל אביב על אלירן עטר, הופך קרוב לרשמי, מכבי ת"א הציעה עבור השחקן 600 אלף אירו שכרגע נדחתה. הערכות הן שעטר ילבש צהוב בסופו של דבר 

גם במכבי חיפה מודים, אכן הייתה הצעה על סך 600 אלף אירו מצד מכבי תל אביב, עבור אלירן עטר שנדחתה. נשיא הקבוצה יעקב שחר אמר לאתר הרשמי: "אכן בשבוע שעבר התקבלה הצעה על שחקן מכבי חיפה, אלירן עטר, בסך של 600000 יורו, הצעה שנדחתה. מעבר לכך לא הייתה שום פגישה אחרת או נוספת בעניין".

מכבי תל אביב רוצה את אלירן עטר. מה שהיה בגדר שמועה קורם כעת עור וגידים, מקורב למכבי תל אביב מאשר לחיפה ספורט, מכבי תל אביב העבירו הצעה למכבי חיפה בנוגע לאלירן עטר. אותו גורם טען בפני חיפה ספורט כי מכבי תל אביב לא יהיו מוכנים לשלם על עטר יותר מ-600 אלף אירו. אותו גורם סיפר לחיפה ספורט כי במכבי תל אביב טוענים שהשחקן כבר בן 30 ויש לו חוזה של 300 אלף אירו במכבי חיפה. מהלך כזה טוענים גורמים במכבי תל אביב עשוי לחסוך ליעקב שחר מעל מיליון אירו. כזכור בחיפה ספורט פורסם לפני כמה שבועות שישנם גורמים מאחורי הקלעים המנסים לתווך בין שני הצדדים, ואפילו הוזכרו סכומים המוערכים בסביבות ה-800 אלף אירו. אגב במכבי חיפה פוסלים טרייד אפשרי.

בעניין אחר, גארי קגלמאכר הוזכר כמי שמועמד לשוב לליגה הגרמנית השנייה, על פי דיווחים בתקשורת הגרמנית לסוכנו מספר הצעות. השחקן עצמו אמר שהוא כרגע מעדיף להתרכז במכבי חיפה ומשאיר את כל העניין לסוכנו.
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.