קלינגר: "הפועל צריכה להיות בצמרת"

מאת רובי לוי ויובל מרון | הפועל חיפה פתחה את העונה במסיבת עיתונאים. כץ: "תהיה לנו קבוצה מצויינת". קלינגר: "הפועל חיפה צריכה להיות בצמרת"

הפועל חיפה פתחה היום במסיבת עיתונאים את עונת 17-18. במסגרת מסיבת העיתונאים הוצגו השחקנים החדשים. גם הצוות המקצועי והשחקנים הבכירים, חנן ממן ועדן בן בסט התראיינו לקראת העונה החדשה. עוד המציגו בהפועל את האפליקציה החדשה שלהם, באמצעותה יכולה לקבל האוהדים מידע על הקבוצה ולרכוש מזכרות.

יואב כץ באמצעות סרטון שהוקרן אמר:
"זו העונה ה-14 שלי בהפועל והתשיעית ברציפות בליגת העל, נקווה שנמשיך עוד שנים רבות. בנינו קבוצה בצורה נהדרת, הגיעו ארבעה זרים נהדרים. והשנה זה נראה שזה הולך לכיוון חיובי. הצלחנו להשאיר את רוב הישראלים. לפי המחנה מצפה לנו שנה מוצלחת העונה. אנחנו מקווים שהשנה נעשה פלייאוף העליון. אנחנו מנסים להגדיל את כמות האוהדים וישנה עלייה מתמדת במספר האוהדים. אני מקווה לעונה מצויינת."

ניר קלינגר מאמן הקבוצה אמר: "עבדנו קשה כדי לגייס את השחקנים הללו. זה היה קשה ומוצלח. אין לי בעיה להגיד את זה, הקבוצה נראית טוב, אני מאוד מרוצה ממה שעשינו עד עכשיו. הבאנו זרים טובים בעלי אישיות טובה. אני יקווה שנראה את זה בא לידי ביטוי כבר בקרוב. אני לא חושב שבינואר נצטרך להביא שחקנים נוספים. אני רוצה לצרף עוד שחקן אחד שחסר לנו. אנחנו עובדים כדי לייצב את ההגנה, והגנה שלנו די הוחלפה. אני לא יכול להגדיר מטרות מדוייקות. המטרה היא להגיע לצמרת, הפועל חיפה צריכה להיות שם, אני לא יודע אם זה יקרה השנה. השחקנים הצעירים שלנו צריכים לחכות בסבלנות ושזמנם יגיע, את ההזדמנות הם יקבלו. אני שלם מאוד עם ההחלטה לאמן, רציתי ללכת לתפקיד אחר, זה לא תפס לצערי. אנחנו רוצים להחזיר את דור פרץ. בנוגע למערך החדש אמר, לא בטוח שנשחק במערך שלושה בלמים, אחליט לפני כל משחק כיצד לשחק ובאיזה מערך."

עדן בן בסט שחקן הקבוצה התייחס לעונה החדשה ואמר: "אם מכבי פתח תקווה הצליחה להאבק על מקום באירופה, למה הפועל חיפה לא? אני רואה דברים שלא היו בעבר בהפועל חיפה העונה, אני מאוד מאמין בשחקנים ובסגל הקיים. יש לנו חדר הלבשה חזק, גם לנו מדגדג פלייאוף עליון. אנחנו רוצים שהפועל תפסיק להלחם בתחתית, אנחנו צריכים את האוהדים שלנו.

חנן ממן התייחס לעתידו בקבוצה ואמר: "כל הקבוצות שהעניינו בי ידעו שאני תחת חוזה, יש דיבורים על הארכת חוזה, אני אשמח להישאר פה בשנים הבאות. הכדור בידיים של יואב כץ."
שחקני הרכש החדשים.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.