הגלובוס נצבע באדום

מאת יובל מרון | 100 אוהדים מאובזרים בצעיפים,דגלים וחולצות אדומות נכחו אתמול בהקרנה מיוחדת של הסרט  "ואז היא הגיעה", גם הגברת רחל שפירא הצטרפה למאורע

חלומו של כמעט כל אוהד כדורגל בישראל הוא סרט המכיל קטעים על קבוצתו האהודה. אמש (יום ה׳) עבור אוהדי הפועל רובי והפועל חיפה החלום הזה התגשם הודות לסרט "ואז היא הגיעה". 100 אוהדים אדומים הגיעו אתמול לגלובוס מקס חיפה על מנת לצפות בהקרנה מיוחדת שתוכננה לאוהדי הפועל בלבד.
צילום: יובל מרון.
העלילה מתרחשת בזמן עונת האליפות של הפועל חיפה,מסופר על בחור צעיר שחייו במסלול הנכון להצלחה,הוא עורך דין במשרד של אביו ועומד להינשא אך הוא מתאהב במישהי אחרת דבר המשנה את פניי הדברים. במהלך הסרט ישנן סצינות רבות מקריית אליעזר ואלמנטים רבים של קבוצת הפועל חיפה כאשר סצינת הסיום נערכת במשחק האליפות של הקבוצה ואף לוותה בשירת ״הפועל עולה״ מהנוכחים באולם.

הגברת רחל שפירא אמרה בסיום ההקרנה: "מדובר בסרט יוצא מן הכלל שמשקף את עונת האליפות בצורה הטובה ביותר,רובי תמיד אמר שעד שהוא לא יגשים את חלום האליפות הוא לא ישקוט."

בהקשרו של הסרט הדגישה רחל: "בדומה לסרט כך גם הפועל חיפה הייתה האהבה האמיתית של רובי והאהבה הזאת הדביקה את כל המשפחה שלנו,גם אם לא יוצא לי ללכת למשחקים הדבר הראשון שאני עושה זה להתעדכן מה עשתה הקבוצה."

התסריטאי שי להב אוהד הקבוצה וממארגני האירוע הודה בסיום לאוהדים אשר הגיעו: "היינו בהרבה הקרנות מיוחדות של הסרט אך עבורי זוהי המרגשת ביותר,יש הרבה רגעים משמחים בחיים אך משחק האליפות זה רגע שמשנה חיים."
התסריטאי שי להב. צילום: יובל מרון.





אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.