אתלטיקה: תרומה נדיבה של איש עסקים

מאת מערכת האתר | איש העסקים החיפאי אלכס אברמוב העביר תרומה ע"ס 50,000 ₪ לטובת האתלטים הצעירים של חיפה 

סיוע כספי בסך של 50,000 ₪ הועבר למועדון האתלטיקה של אגודת הספורט מכבי חיפה. התורם, איש העסקים החיפאי אלכס אברמוב מנכ"ל חברת טופ פונד ישראל בע"מ התגייס לסייע לאתלטים הצעירים של חיפה במטרה לקדם ולממש את הפוטנציאל הגדול הטמון בהשתתפותם של אלו בתחרויות אולימפיות בישראל ובעולם.

רועי שווץ מנכ"ל אגודת מכבי חיפה: "אגודת מכבי חיפה מברכת על שיתוף הפעולה של כלל הגורמים במטרה לחזק את מחלקת האתלטיקה של מכבי חיפה. אני מבקש להודות לאלכס אברמוב מנכ"ל חברת טופ פונד ישראל על תרומתו הנדיבה למחלקת האתלטיקה של האגודה. התרומה תסייע לנו לשפר את תנאי הספורטאים ולהובילם להישגים נוספים בהמשך."

אלכס אברמוב מנכ"ל חברת טופ פונד ישראל: "אני רואה חשיבות רבה בקידומם של ספורטאים צעירים בישראל בכלל ובחיפה בפרט. ספורטאים רבים במדינת ישראל נאבקים לשמור על הישגיהם ולשרוד את ההוצאות הרבות הכרוכות בהשתתפות בתחרויות אולימפיות. כמאמין גדול באתלטים הצעירים של אגודת מכבי חיפה החלטתי להירתם ולסייע ע"מ שנזכה לראות את אתלטי חיפה מובילים על הפודיום בתחרויות אולימפיות ובכלל". אני קורא לכל ספורטאי המכביה ה – 20 לעשות עליה לישראל ולהצטרף לנבחרת הספורטאים של חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.