אלירן עטר, קו חיפה - ת"א

מאת רובי לוי | פסטיבל אלירן עטר מסרב לגווע. הוא רוצה להישאר בחיפה? תל אביב קוסמת לו יותר? ומה הקשר לסוכן שלו?

אין ספק שאלירן עטר לא סובל במכבי חיפה. לא רע לו כאן זה ברור, הוא זוכה לאהדה יש לו שכר גבוה ומעמד די מובטח בסגל הירוקים. מכבי תל אביב עבור אלירן עטר היא הרבה יותר ממכבי חיפה עבורו, אין מה לעשות, זו עובדה ובעיניי זה גם לגטימי, הוא עשה שם את שנותיו הטובות.
צילום: האתר הרשמי.
גם בקריית שלום עטר יזכה לאהדה לפחות כמו זו שיש לו בסמי עופר, גם מעמד בהרכב וגם שכר אפילו טוב יותר מזה שיש לו בסמי עופר. הגיוני שיעדיף לעבור או לחזור לתל אביב. יחד עם זאת עטר חכם ומבין שהסיטואציה לא פשוטה עבורו, אז הוא פשוט שותק, ככה בבוא העת הוא לא יצטרך להתנצל ולספק הסברים, בבחינת לעולם לא תתנצל על דברים שלא אמרת. אגב אני יכול לנבא כאן מה יגיד השחקן ברגע שיקרו אחד משני הדברים, פיצוץ המו"מ מול מכבי ת"א והישארות במכבי חיפה תגרור אמירה כמו: טוב לי במכבי חיפה, לא חשבתי לעזוב, התקשורת ניפחה את הסיפור. במקרה של חזרה למדים הצהובים נשמע אמירה כמו: אני שמח לחזור הביתה.
צילום: יוטיוב.
אל תנסו לפענח את אלירן, הדברים די ברורים, אלירן רוצה הביתה תרתי משמע. אל תחפשו שפת גוף, אל תצפו לשמוע אותו אומר אני נשאר במכבי חיפה (כל עוד המו"מ לא יפוצץ). צריך להגיד את זה, ישנם לא מעט גורמים במכבי חיפה שמעדיפים שהמהלך יצא לפועל ועטר ימכר למכבי ת"א. ישנם קולות האומרים שלאלירן עטר לא בנוי לתחרות על ההרכב, מה שצפוי להיות השנה ומקומו בהרכב לא מובטח, גם בחדר הלבשה אלירן הוא לא נופת צופים. אגב גם בחדר ההלבשה בקריית שלום ישנם שחקנים שממש לא מתגעגעים לשחקן. דבר נוסף הוא נושא השכר, שמודדים את התפוקה של עטר בעונה הנוכחית וגם את זו שלפניה ומסתכלים על השכר השנתי המוערך במעל 300 אלף אירו לעונה, הרי שחוסר הפרופורציות זועק לשמיים. יש מי שמזהה את זה במכבי חיפה ובמקום "להתקע" עם החוזה הכבד, מעדיף למכור את השחקן, שבואו לא נשכח כבר בן 30.

עסקת המכירה די קרובה, זה שהסוכן של אלירן עטר הוא איש מכבי תל אביב ברמ"ח אביריו תורמת לא מעט לקידום העסקה, ותהיו בטוחים שאלירן יודע איזה חוזה ממתין לו בקריית שלום. נכון, מאוד יכול להיות שאדון אגו יכנס לתמונה בתוספת לחץ אוהדי אלירן עטר בירוק, ויגרמו ליעקב שחר לרדת מעסקת המכירה, מה שלפי שעה לא נראה באופק.

אז אנשים שואלים, כל כך רע לו בחיפה? אני אומר שלא ממש לא, אבל פשוט יהיה לו יותר טוב בתל אביב.

2 comments:

  1. סוף סוף, זה כל הסיפור! 100 אחוז!

    השבמחק
  2. תוסיף עוד דבר... עטר מחזיק דוברים ושותל להם בפה מסרים סותרים כדי לצאת בסדר עם כולם.

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.