המטרה - להציג את גרשון ובוזגלו

מאת רובי לוי | במכבי חיפה רוצים להציג את שני שחקני הרכש החדשים במהלך השבוע הקרוב. עסקת עטר צפויה להסגר בתחילת השבוע. פיטים אזמי שוחרר 

במכבי חיפה מקווים שהכל ילך חלק והם יציגו את צמד שחקני הרכש היוקרתיים, רמי גרשון ומאור בוזגלו במהלך השבוע הקרוב, הערכות מדברות על יום שלישי. זמן שרוב הפרטים מול שני השחקנים כבר די סגורים מבחינה חוזית, לבלם רמי גרשון נותר לעבור בדיקות רפואיות, אותן הוא צפוי לעבור ביום ראשון. אם הכל יעבור כשורה הרי שהוא יהפוך לשחקן מכבי חיפה. במקביל במכבי חיפה עובדים על הבאת חלוץ זר.
במכבי חיפה מחכים לפנייה רשמית ממכבי תל אביב עם ההצעה המשודרגת כדי להוציא לפועל את העסקה. כפי שפרסמנו כבר, העסקה מוכנה ומסוכמת ורק ממתינה לאישור של בעלי מכבי תל אביב מיץ' גולדהאר.

ובתוך כך החלוץ פיטים אזמי שחורר מהמועדון באופן רשמי וחתם בקבוצות וולראנגה מהליגה הנורבגית. הערכה היא ששחקנים נוספים יבקשו או יתבקשו לעזוב. החלוץ מוחמד עוואד מבוקש בבני סכנין ששוקלת פנייה למכבי חיפה בעניינו. גם הקשר עמית זנטי מבוקש בהפועל רעננה והפועל אשקלון.

הירוקים יארחו ביום ראשון (21:00) את הפועל עכו במסגרת גביע הטוטו. מכבי חיפה כזכור הבטיחה כבר את העפלתה לשלב הבא וגיא לוזון צפוי לתת הזדמנות לשחקנים של כל כך שיחקו עד כה.
יקבל הזדמנות בגביע הטוטו? צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.