למרות החשיבות: הרכב חזק להפועל

מאת יובל מרון | מחר (ראשון, 19:45) יתארחו האדומים אצל עירוני ק״ש באיצטדיון בעכו, פדידה התאמן עם הנבחרת הצעירה

עם נקודה אחת בלבד בשלושה משחקים ולאחר תבוסה בדרבי תפגוש מחר הפועל את עירוני ק״ש במחזור האחרון במסגרת גביע הטוטו. למרות ההרחקה המוקדמת אותה ספג סוסיטאד על לא עוול בכפו, במועדון האדום יודעים שהיכולת אותה מגלה הקבוצה עד עתה לא תספיק להמשך.

על מנת להתברג בפלייאוף העליון זקוקה הקבוצה לקשר דומיננטי במרכז המגרש, לפי שעה אין חדש בנושא ובמועדון ממשיכים לחכות לדור פרץ. בעקבות המאזן הדל במפעל, המשחק מחר יהווה משחק אימון וישמש כהכנה נוספת לליגה.

בניגוד לחשיבות המשחק, ניר קלינגר יעלה עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו כחזרה גנרלית לקראת פתיחת הליגה בשבוע הבא נגד הפועל אשקלון. אלון תורג׳מן עשוי להיות בסגל לאחר שהחלים מהפציעה, בנוסף ענר שכטר סיים לרצות את עונש ההרחקה כזכר לעונה שעברה וגם הוא יעמוד לרשותו של קלינגר. מחירי הכרטיסים יעמדו על 30 ש״ח(אחיד).

הרכב משוער: סטקוס, פישלר, תאמאש, קפילוטו, שיימן, מלול, ברסקי(סרדל), פלקושצ׳נקו, ממן, גינסארי ובן בסט.

בנושא אחר, קשר הקבוצה סער פדידה לקח חלק בשבוע החולף באימוני הנבחרת הצעירה תחת שרביטו של מרקו בלבול. פדידה הכישרוני ערך בעונה שעברה 6 הופעות במדי הקבוצה הבוגרת.

גורם בקבוצה התייחס לזימון הבכורה של הקשר ואמר:
"פדידה הראה התקדמות בעונה שעברה ובעקבות כך שותף בקבוצה הבוגרת והציג יכולת טובה, הוא ראוי לזימון הזה ונאחל לו בהצלחה בהמשך."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.