עטר יהיה בסגל?

מאת רובי לוי | במכבי חיפה עוסקים בהכנות לקראת משחק הליגה הראשון מול בני יהודה. לוזון יכריע האם עטר יהיה בסגל או לא. מה אתם חושבים? הצביעו בסקר בסוף הכתבה. עסקת בוזגלו עדיין לא נחתמה. לוזון: "יש לנו סגל ראוי ואיכותי" 

במכבי חיפה עוסקים בהכנות לקראת משחק הליגה הראשון מול בני יהודה. במועדון מבינים את משמעות המשחק שכן ניצחון, יכניס בשחקנים הרבה ביטחון לקראת המחזור השני שם תחכה הפועל באר שבע. לוזון יצטרך לקבל החלטת כבדת משקל בנוגע לאלירן עטר, שלפי שעה מתאמן כרגיל, האם לזמנו לסגל הקבוצה למשחק מול בני יהודה או לא. מהמועדון הירוק נמסר שעד כה נמכרו כ-4000 כרטיסים לקראת המשחק מול בני יהודה והצפי הוא שיגיעו כ-7000 אוהדים ירוקים, כמות מרשימה, שמעידה מהו מפלס ההתרגשות בקרב הקהל הירוק.

גיא לוזון אמר לקראת המשחק והעונה החדשה לאתר הרשמי: "אנחנו אחרי חודשיים קשים מאתגרים וכיפיים, עבדנו על כל המרכיבים המנטליים, הטקטיים והפיזיים. עשינו שידרוג בכל מה שקשור לפרמטרים האלו ואנחנו מחכים לרגע האמת. אנחנו כמועדון היינו מאוד מאוד סבלניים בבנייה, לא לקחנו החלטות תחת לחץ. ידענו איזה תפקיד בדיוק אנחנו צריכים וגם התייחסנו למרכיב האישיות שבעינינו הוא המרכזי. אני מאוד גאה ומרוצה מהסגל שיש לנו כיום, יש לנו סגל ראוי עם איכויות, מאוד פיזי. נצרף עוד שניים שלושה שחקנים ונסגור את הסגל." לגבי בני יהודה: "בני יהודה פתחו נהדר, לנצח את זניט זה לא דבר של מה בכך, ברור לנו שהמשימה תהיה לא פשוטה, אבל לנו יש את המשימות שלנו כדי להכריע את המשחק."
צילום: חגית אברהם.
סאגת אלירן עטר צפויה להיחתך בימים הקרובים והערכות הן שגם מכבי תל אביב וגם מכבי חיפה רוצות מאוד במהלך, ובסופו של דבר זה יצא לפועל. בגזרת הרכש חוץ ממאור בוזגלו שצפוי לחתום בימים הקרובים לאחר שיסוכמו מספר דברים שעדיין נותרו פתוחים. במועדון מקווים לסכם עם חלוץ זר, כאשר שני המועמדים המובילים הם סטפנוס אתניסיאדיס (28) היווני, שחקנה של פאוק סלוניקי ותום דה סוטר (32) שחקנה הבלגי של לוקרן. תום דה סוטר כבש בעונה שעברה 10 שערים, והיווני לא ממש הרשים ולא כבש בליגה כלל.
הצביעו מה דעתכם, אלירן עטר צריך להיות בסגל?

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.