שביעות רצון בהפועל חיפה

מאת יובל מרון | לחץ רב השתחרר אצל האדומים, תורג'מן: "שם המשחק זה המשכיות", קשר אחורי יצורף בשבוע הקרוב 

עם לא מעט ציפיות ויומרות לקראת העונה הקרובה, החלה אמש הפועל חיפה באופן רשמי את עונת 2017/18, במפגש מאתגר נגד הפועל אשקלון. למרות מחצית ראשונה גרועה, הפועל התעשתה ובאמצעות החילופים אותם ביצע ניר קלינגר, ביחד עם הרגעת הרוחות והחזרת הקבוצה לתלם, ראינו את האדומים שחורים בתצוגת תכלית במחצית השנייה.
מעל כולם בלט חלוץ הרכש אלון תורג׳מן, אשר רשם צמד נאה. אקס מכבי חיפה התייחס להופעת הבכורה ואמר: "אני שמח שפתחנו ככה ושעזרתי לקבוצה, שם המשחק זה המשכיות. תמיד יש מה לשפר כמו בכל קבוצה, המחצית השנייה הייתה הרבה יותר טובה מהראשונה. שבוע הבא מצפה לנו משחק קשה ואנחנו נבוא לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר, אני מאמין שגם משם נחזור עם הנקודות."

כאמור, במחזור הבא ייתארחו חניכיו של קלינגר אצל מכבי פ״ת במושבה, מסקרן יהיה לראות האם הוסקו המסקנות בעקבות המחצית הראשונה האנמית של האדומים. בנוסף, השבוע צפוייה הקבוצה להשלים את הסגל עם צירופו של קשר אחורי, האופציה המועדפת בקריית חיים היא דור פרץ, במועדון מחכים לאור ירוק ממיץ׳ גולדאהר בנוגע לביצוע העסקה.בסופו של דבר, במידה והמו״מ עם מכבי ת״א לא ייצלח, יצורף קשר אחורי זר.
תורג'מן כובש את שער היתרון אמש.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.