קמפיין אדום לקראת שבת

מאת יובל מרון | אוהדי הקבוצה מובילים קמפיין חדש "1000 אוהדים במושבה". כץ: "במחצית השנייה זאת הייתה קבוצה אחרת"

על אף המחצית הראשונה בה הפועל לא נראתה על המגרש, המחצית השנייה אותה הציגו חניכיו של קלינגר עוררה אופטימיות רבה במועדון באשר להמשך. בעקבות המומנטום מניצחון הבכורה, אוהדי הקבוצה מובילים קמפיין חדש, העונה לשם ״1000 אוהדים במושבה״.

הוגה הרעיון ואוהד הקבוצה רותם סגל התראיין לאתר חיפה ספורט ואמר: 
"דיברנו בקבוצת הוואטס אפ של האוהדים. יש אופטימיות אדירה מהמחצית השנייה וחשוב למנף אותה לדחיפה בקבוצה, כרגע אנחנו פונים לקהל להכין באנרים בנושא ומקדמים את זה בדפי הפייסבוק וקבוצות הוואטס אפ של האוהדים. בהתאם לביקוש נארגן הסעות וכל מה שצריך על מנת להביא כמה שיותר אדומים למושבה."

באשר לכמות האוהדים הוסיף: 
"מכבי פתח תקווה הביאה 700 אוהדים לאשדוד בשבת האחרונה ואין לי ספק שלמועדון כמו הפועל חיפה זו לא שאיפה יומרנית. הצלחה תיחשב שנתחיל לראות הענות, לראות אבות וילדים ביחד מגיעים למשחקי חוץ, לראות בכביש החוף מכוניות עם צעיפים אדומים, להחזיר את האנרגיות ליציע, לא נעמוד עם קאונטר בכניסה ליציע וכל אוהד נוסף שנצליח להביא זה מבורך לנו כקהל וכמובן יעזור לדחיפת הקבוצה."

למרות ניצחון הבכורה, הבעלים יואב כץ לא נפל מכיסאו ואמר : "אנו מרוצים חלקית מהתצוגה בשבת, במחצית השנייה ראינו קבוצה שונה לגמרי."

שחקני הקבוצה היו מרוצים לאחר הניצחון וקיים רצון עז בקרבם להמשיך את המומנטום בשבת. במועדון מודעים לחשיבות המשחק הקרוב נגד מכבי פ״ת, בעקבות רצף המשחקים הקשה הצפוי לאדומים בהמשך.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.