הירוקים מתכוננים למבחן הראשון

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מתכוננת למפגש מול בני יהודה, יתכן כי עטר יהיה בסגל, לוזון טרם החליט. דיווח בבולגריה: אוילפסון מועמד ללבסקי סופיה. הירוקים יאבדו את עמית זנטי?

הירוקים מתכוננים למשחק הליגה הראשון מול בני יהודה, שיערך מחר (שני). שחקני מכבי חיפה צפויים לקבל תמיכה מכ-6000 אוהדים ירוקים, שיתנו לבחורים בירוק הרגשה ביתית. הערכות הן שלוזון ילך עם הרכב דומה לזה שפתח מול הפועל חיפה בגביע הטוטו, אך לא ברור אם הוא יעדיף לפתוח במערך שלושה בלמים. מוחמד אבו פאני שפתח מול הפועל חיפה לא יפתח וכפי הנראה במקומו יפתח גיורגי קוסטדינוב. החלוץ עומר דמארי יהיה בסגל אך לא יפתח בהרכב הירוקים. לוזון טרם החליט האם עטר יהיה בסגל או לא.

מוקדם יותר היום התראיין החלוץ לאתר הרשמי ואמר: "חשוב לי לחזור לשחק ולהראות את היכולת שלי מלפני שנתיים, אני מאמין ביכולת שלי. אני בטוח שאני יכול לכבוש הרבה שערים ואתם תראו את זה."

הראיון המלא:
החלוץ היווני סטפנוס אטנסאידיס שהיה אמור לנחות בישראל, דחה את הגעתו ואמור להגיע מחר לישראל לצורך בדיקות רפואיות וחתימה על חוזה. במקביל פורסם בבולגריה כי הבלם הולמאר אוילפסון קרוב לסיכום בקבוצת לבסקי סופיה. בקבוצה מאוכזבים מהתנהלותו של הקשר עמית זנטי שטרם חתם על חוזה חדש, הקשר הצעיר מסיים חוזה בסוף העונה הנוכחית ואם לא יחתום על חוזה חדש, הוא יהיה רשאי לחתום בכל קבוצה אחרת שיחפוץ החל מינואר הקרוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.