"אנחנו לא הכתובת בעניין עסקת עטר"

מאת מערכת האתר | נשיא מכבי חיפה התראיין הבוקר לגלי צה"ל ודיבר על מספר דברים לקראת העונה הקרבה.

על נושא אלירן עטר: "אנחנו לא הכתובת למה העסקה תקועה, יש מגעים שכרגע לא הבשילו. יש תהליך כל מילה שלי יכולה לפגוע בתהליך. יש לנו את התנאים שלנו ואם זה יתאים להם הוא יעבור. הם יודעים במכבי ת"א מי צריך לקבל את ההחלטה הסופית."

על מאור בוזגלו אמר:
"יש מגעים אני מאשר ואם הכל יעבור נודיע שהוא חתם." בנגוע למערכת היחסים עם האב אמר: "לא היה בנינו דם רע, הם הרויחו מעסקת המכירה למכבי ת"א, התחלקנו בזה חצי חצי."

על כך שמאור מגיע אחרי פציעה אמר: "אין ביטוח לזה ששחקן בריא לא יפצע ולהיפך, אין ספק שיש סיכון. אני מאוד מקווה שנגיע לעמק השווה עם האבא שהוא גם סוכן ונחתים אותו."

על מנהל מקצועי: "גיא לוזון הוא לא הסמכות המקצועית הבלעדית. טוני מונייס שיצא לשנת שבתון מעורב ונמצא בקשר יומיומי עם הצוות וגיא לוזון. אנחנו פועלים לפי התוכנית שלו ושל גיא לוזון. כל זר שמגיע אנחנו שומעים את חוות דעתו. יש בין גיא ומוניס קשר ישיר, אני חותם על השיק."

על המטרות לעונה הקרובה:
"אנחנו נהיה במקומות 1-3 ואם נהיה צמודים וטובים אנחנו נלחם עם כל מי שיהיה בדרכנו."

על הקהל והמחאות: "זה שטויות. אני רואה את הטלפונים שאני מקבל. על כל אחד שמתנגד יש אלפים שבעדי. אני תמיד מקשיב הדלת שלי במשרד פתוחה ואני שומע את כולם. אני לא מתרגש ממישהו שמרים שלט על מנת להאדיר את עצמו ולא לפגוע בי."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.