נקודת פתיחה

מאת יובל מרון | בני סכנין והפועל חיפה סיימו בתוצאת תיקו 1-1, כליבאת העלה את הביתיים ליתרון, גינסארי השווה. קלינגר: "אנחנו מוכנים גופנית לליגה"

אחרי שאיכזבו במשחק הראשון יצאו חניכיו של ניר קלינגר למשחק נוסף במסגרת גביע הטוטו כאשר התארחו אצל בני סכנין נטולת המאמן. לא מעט שינויים בוצעו בהרכב האדום בעקבות עומס המשחקים העומד בפתח, מנגד מאמנה הזמני של סכנין איימן חלאילה פתח עם ההרכב החזק ביותר העומד לרשותו. כ-500 צופים הגיעו לאיצטדיון בעכו.

הפועל חיפה לא הופיעה למשחק ובדקה ה-13 זה גם התבטא בלוח התוצאות, מוחמד כליבאת העלה את סכנין ל1-0 עם בעיטה מחוץ לרחבה. שתי דקות לאחר מכן גינסארי כמעט ואיזן את התוצאה אך עמבר היה במקום והדף את הבעיטה של המולדובי. בדקה ה-32 כדור מצויין של ברסקי מוצא את ראדו גינסארי והפעם החלוץ לא מתבלבל ומגלגל לרשת, 1-1 בעכו. המהפך כמעט הושלם בדקה ה41,עמבר בעוד עצירה מצויינת עצר את הנגיחה של קשוע מחמישה מטרים.

הפועל חיפה פתחה טוב יותר את המחצית השנייה והחמיצה מספר פעמים. בדקה ה-66 אוהדי סכנין כבר התחילו לחגוג את השער השני אך סטקוס בעצירה כפולה מדהימה מנע את החגיגות של הקבוצה הביתית. העייפות הייתה ניכרת בשתי הקבוצות ולמרות החילופים אף קבוצה לא יצאה עם ידה על העליונה, 1-1 בסיום.
הפועל חיפה פתחה עם: ארנסטס סטקוס, דור מלול (שמואל שיימן, 56), ניסו קפילוטו, גבריאל תאמאש, אופק פישלר, חיים מגרלשווילי (סויסטד, 56) לירן סרדל, רוסלן ברסקי, עידן גולן, ראדו גינסארי (חנן ממן, 62) ומאמון קשוע.

ניר קלינגר מאמן האדומים אמר בסיום:  "הפתיחה שלנו הייתה רעה, היה חסר לנו אגרסיביות. ברגע שהתחלנו ללחוץ על הכדור ולצמצם את המרחקים השתלטנו על המשחק וגם כבשנו, הגענו להרבה מצבים טובים. חלה ירידה נוספת בהמשך אבל לעומת המשחק הקודם נגד עכו היה שיפור משמעותי. נעשתה רוטציה רחבה בעקבות עומס המשחקים, היינו חייבים לחלק את העומס. אנחנו מוכנים לליגה מבחינה גופנית וראינו את זה על הדשא החזקנו יותר בכדור, האיכות טעונה שיפור. עדן בן בסט קיבל מנוחה יזומה בעקבות מכה שספג נגד עכו. אין ספק שביחד עם תורג'מן הם יהוו חיזוק משמעותי בהמשך."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.