סימן לבאות? ניצחון לנשר

מאת יובל מרון |פתיחה מוצלחת לעירוני נשר בגביע הטוטו עם ניצחון 3-2 על הפועל נצרת עילית, טיאר: "אנחנו מתחילים לייצר לעצמנו זהות"

לאחר קיץ מלא בסימני שאלה ורכש שרובו ככולו מאופיין בשחקנים צעירים ושחקנים מליגות נמוכות, החלה עירוני נשר את דרכה במפעל גביע הטוטו כאשר אירחה לדרבי צפוני את הפועל נצרת עילית באיצטדיון העירוני בלוד. חוליו סזאר העלה את האורחת ליתרון בדקה ה9. הכחולים חזרו למשחק משער של הברזילאי ז׳ונאס בדקה ה38. ליעד מרדכי הצעיר שהצטרף לקבוצה מהנוער של מכבי חיפה השלים מהפך בדקה ה55. הנשרים לא הורידו את הרגל מהגז ונאור עבודי הרשית לרשתה של נצרת עילית בדקה ה84. קצת לפניי שריקת הסיום הספיק אקס סכנין אחמד קאסום לצמק את התוצאה, בסיום 3-2 לחניכיו של צחי טיאר.

עירוני פתחה בהרכב הבא: מכלוף, וייר, גרישמן, מימון, הרוש, אמזלג, טוויזר, עבודי, גומז, מרדכי וז׳ונאס.

מאמן הקבוצה התייחס לניצחון בסיום המשחק ואמר: "ניצחון זה תמיד חשוב גם במשחקי אימון. אנחנו נמצאים בשבוע הרביעי סך הכל .משחקי גביע הטוטו טובים ונחשבים להכנה לליגה .הקבוצות עדיין לא בהרכבים מלאים בגלל הבקרה (והכושר הגופני עדיין לקוי). אנחנו מתחילים לאט לאט ליצור לעצמנו זהות בסגנון ובשיטה."

בשבוע הבא תמשיך הקבוצה את דרכה במפעל כאשר תקיים דרבי צפוני נוסף נגד הפועל עפולה( יום ג׳ , 20:00 באיצטדיון ר״ג).אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.