מתחילים להתחבר

מאת יובל מרון | ניצחון נוסף להפועל רובי שפירא במשחקי ההכנה 1-0 על דבוריה, מסע הרכש נמשך. דניאל ברק: "אם לא נעלה זה לא יהיה כישלון" 

בעקבות קיץ מרשים, על הנייר קבוצת האוהדים האדומה בעלת הסגל הנוצץ ביותר בליגה א׳ צפון. על עודד קוטר מאמן הקבוצה מונחת האחראיות ביצירת תלכיד אנושי אשר בסופו של דבר יוביל לעליית הקבוצה לליגה הלאומית בפעם הראשונה בתולדותיה. לאחר שניצחו 2-0 את מ.ס טירה במשחק ההכנה הראשון ערכו האדומים ניסוי כלים נוסף נגד הפועל דבוריה. בסופו של דבר חניכיו של קוטר רשמו ניצחון נוסף משער של דניאל ברק לו זה היה הכיבוש השלישי עד עתה.
צילום: אליעד לירון.
הקשר התראיין לאחר המשחק לאתר חיפה ספורט ואמר: "אני מאוד שמח לתת את חלקי אבל זה לא העיקר בשלב הזה של העונה, המטרה היא לצבור כושר ולחבר את כל השחקנים החדשים ולהתגבש. העונה הגיעו המון שחקנים חדשים שרעבים ורוצים להצליח, היו שחקנים שהתקדמו לליגות בכירות יותר והתקדמו אבל הסגל שלנו חזק ואני מקווה שנתחבר כמה שיותר מהר."

בהקשר לסגל שנבנה הקיץ הוסיף ברק: "יש עוד סגלים טובים לא פחות מהסגל שלנו והליגה בסה"כ שוויונית, ככה שאי אפשר להגיד שאם לא נעלה זה יהיה כישלון. אבל אנחנו השחקנים נעשה את הכל כדי להביא את המועדון המדהים הזה למקום גבוה יותר."

באשר לפן האישי אמר הקשר: "המספרים שלי פחות מעניינים אותי, התרומה שלי צריכה להיות מהנסיון שיש לי, לגבש את השחקנים, להיות טוב על המגרש ולגרום לקבוצה לנצח."

אקס עירוני נשר קרא לקהל האדום לתמוך בקבוצה והדגיש:
"המגרש החדש בנשר שנארח בו מתאים לאופי של הקבוצה, אם תגיע כמות גבוהה של אוהדים זה יכול לעזור ולדחוף אותנו קדימה."

זאת ועוד, מסע הרכש האדום נמשך עם צירופם של מוחמד עבודי המשחק בעמדת הבלם ואיימן עלי המתופקד כמגן ימני/שחקן כנף. ביום שישי הבא (18.8) תתארח הקבוצה אצל הפועל טירת הכרמל בשעה 9:30 למשחק אימון נוסף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.