ד"ש ממריו מוסא

מאת רובי לוי | מריו מוסא אקס מכבי חיפה, בשיחה עם חיפה ספורט. מספר על תחושת הפספוס בישראל וגם ממליץ לאלירן עטר להישאר בחיפה 

מריו מוסא בן ה-27 המגן השמאלי לשעבר של מכבי חיפה, לא ממש הצליח להטביע את חותמו בישראל. המגן הגיע בתחילת העונה שעברה ונחתך כבר בינואר. מאז כבר הספיק לעבור בשלוש קבוצות שונות האמרבי השוודית, לוקומטיבה מהליגה הקרואטית והקבוצה לה הוא שייך דינמו זאגרב. בשיחה עם חיפה ספורט מספר מוסא שדווקא בישראל הוא יכול היה לבוא יותר לידי ביטוי לו היו נותנים לו את האפשרות.
צילום: האתר הרשמי מכבי חיפה.
 על התקופה הקצרה הירוק אמר: "אני לא יודע מה קרה. בזמן ששיחקתי היינו במקום השני בטבלה. הייתי בישראל רק ארבעה חודשים, אנשים לא מבינים אבל זה מאוד קשה להגיע למדינה חדשה, עיר חדשה, מועדון חדש, הכל שונה. חבל. מה שכן מכבי חיפה תמיד תישאר בזכרונות שלי."

על התקופה הנוכחית סיפר מוסא: "אני מושאל לקבוצת לוקומטיבה מדינמו זאגרב לחמישה חודשים. אני מתגעגע לישראל ולאוהדים של מכבי חיפה, אבל גם כאן אני מאושר, במדינה שלי בעיר שלי. הכי חשוב לי בשלב הזה של הקריירה זה לשחק מה שיותר, הלאה אי אפשר לדעת. הכל נזיל בכדורגל." על השאלה האם לדעתו קרלסן ומולנסטיין בשעתם היו חסרי סבלנות איתו אמר: "אולי זה נכון, אבל זה לא משנה.  אני לא יודע איך להתייחס לזה."

על מכבי חיפה הנוכחית סיפר: "שיש לי זמן אני עוקב וצופה. אני מבין שבונים שם משהו חדש, זה עונה חדשה אי אפשר לדעת מה יהיה."

לסיום השיחה סיפרנו למוסא על כך שחברו לקו שמאל במכבי חיפה, אלירן עטר מבוקש במכבי ת"א: "אלירן אדם מדהים ושחקן עוד יותר. אם הוא חושב שזה עדיף לטובת הקריירה שלו לעבור למכבי תל אביב, זה לגיטימי. אבל אני חושב שעדיף לו להישאר בחיפה, לאף קבוצה אין קהל כמו במכבי חיפה."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.