קגלמאכר שוחרר ממכבי לבקשתו

מאת מערכת האתר | גארי קגלמאכר שוחרר ממכבי חיפה לבקשתו ונמכר לקורטרייק הבלגית. לוזון: "לא יכלתי להבטיח לגארי מקום בהרכב" אוילפסון ישוב לסגל?

גארי קגלמאכר שוחרר ממכבי חיפה באופן רשמי. הבלם יטוס לחתום בקבוצות קורטרייק הבלגית, לאחר שמכבי חיפה הסכימה למכור את השחקן. לחיפה ספורט נודע כי הבלם פנה לראשי המועדון כבר לפני כמה שבועות במטרה לקבל שחרור, קגלמאכר שהבין כי הוא לא אמור להיות שחקן הרכב בקבוצתו של לוזון העדיף להפעיל את סוכנו שימצא לו קבוצה חלופית. כאמור היום נעתר המועדון לבקשתו.

מאמן הקבוצה גיא לוזון אמר: "גארי הוא מודל למחויבות שאפתנות ומקצוענות. היו לנו לא מעט שיחות כנות ביחד ולא יכולתי להבטיח לו מקום של קבע בהרכב הפותח. גארי הוא לא מסוג השחקנים שמסוגלים לחיות בשלום עם עצמם ברגע שלא משחקים באופן קבוע, ולכן קיבל החלטה לעזוב ולהמשיך לתחנה הבאה. אני באופן אישי מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם הוא אדם מיוחד".

כעת ישנה אפשרות כי הבלם האיסלנדי שלא מוצא קבוצה, הולמאר אוילפסון ישוב לסגל הקבוצה במקומו של גארי קגלמאכר. כזכור אוילפסון משתכר אצל הירוקים בשכר גבוה (כ-400 אלף אירו), והוא לא מוכן להתפשר על האפשרות להפחית בשכרו על מנת למצוא קבוצה חדשה.

  

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.